Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога – за нашими волейболістками!

Перемога – за нашими волейболістками!

24.09.2007 12:53

21 та 22 вересня у Запорізькому національному університеті відбувся черговий етап Чемпіонату з волейболу 2007-2008 років серед жіночих команд Супер-ліги. Команда «Орбіта - Університет» (ЗНУ) на своїй території приймала євпаторійську «Керкінітіду».

Боротьба видалася напруженою, але наші спортсменки не розчарували своїх вболівальників, серед яких був і ректор ЗНУ, професор Сергій Тимченко. Вони виграли із рахунком 3:1 та 3:2.

Від імені всього університетського колективу вітаємо дівчат із вдалою грою та бажаємо їм подальших перемог. А всіх прихильників «Орбіти-Університет» запрошуємо прийти підтримати улюблену команду в наступному турі Чемпіонату, який проходитиме 6-7 жовтня в спорткомплексі ЗНУ.

Таміла ТАРАСЕНКО