Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців VІ обласного конкурсу творчих робіт із математики та інформатики серед учнів шкіл та студентів коледжів

18.05.2016 10:30 Все Факультети Математичний математичний факультет конкурс профорієнтаційна робота

Згідно з планами з профорієнтаційної роботи ЗНУ та математичного факультету на 2015-2016 н.р. та з програмою Наукового товариства обдарованих учнів «Молодий університет», на математичному факультеті провели VI обласний конкурс творчих робіт із математики та інформатики учнів шкіл та студентів коледжів.

Мету конкурсу його організатори вбачають у виявленні та підтримці творчої, обдарованої учнівської молоді, у розкритті її здібностей, у сприянні розвитку інтересу до наукової та дослідницької діяльності.
За 6 років існування конкурс став популярним не лише у Запорізькому регіоні, а й поза його межами. Цього разу на конкурс, як завжди, надійшло багато цікавих робіт. Оргкомітет вирішив підбити підсумки конкурсу за такими номінаціями: «Класична математика», «Прикладна математика», «Відкриваємо світ математики», «Прикладні інформаційні технології», «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті», «Інформатика в дослідженнях», «Відкриваємо світ інформатики».
Авторитетне журі у складі декана факультету, професора Сергія Гоменюка, завідувачів кафедр: доцентів Сергія Борю та Сергія Гребенюка, а також доцентів Поліни Стєганцевої, Михайла Клименка, Надії Матвіїшиної та Олени Пшеничної уважно поставилося до всіх надісланих на конкурс робіт, яких у цьому році налічувалося близько 50. При оцінці творів конкурсантів до уваги бралися такі аспекти, як актуальність теми, творча спрямованість роботи, глибина опрацювання теми та висвітлення проблем, відповідність роботи обраному профілю, оригінальність методів дослідження, особистий підхід до розв’язання проблем і дотримання умов оформлення.
Після підбиття підсумків, відповідно до Положення про конкурс, його організатори ухвалили рішення про вручення Грамот ЗНУ 35 призерам конкурсу та відзначення Подяками ректора ЗНУ 22 керівників робіт призерів. За наказом ректора ЗНУ Миколи Фролова призери відзначені Почесними грамотами.

Подяки ректора ЗНУ також оголосили науковим керівникам робіт призерів:
Оксані Валеріївні Дідух, вчителю математики Якимівської гімназії;
Галині Анатоліївні Іванюк, вчителю математики Запорізької загальноосвітньої школи № 65;
Катерині Василівні Івахіній, вчителю інформатики Дніпровської загальноосвітньої школи № 2;
Олені Володимирівні Король, вчителю математики Запорізької загальноосвітньої школи № 65;
Оксані Анатоліївні Лозовенко, доценту кафедри фізики Запорізького національного технічного унітерситету;
Тетяні Валентинівні Маніті, вчителю інформатики Мелітопольської гімназії № 10;
Павлу Олександровичу Москальову, керівнику студії «Інформатика» Запорізького Січового колегіуму;
Наталії Вікторівні Мухіній, вчителю математики Якимівської гімназії;
Тетяні Іванівні Назаренко, вчителю математики Запорізького класичного ліцею;
Інні Вікторівні Сажньовій, вчителю математики Якимівської гімназії;
Ірині Анатоліївні Титовій, вчителю математики Запорізького класичного ліцею;
Олені Леонідівні Тіщенко, вчителю математики Запорізького навчально-виховного комплексу № 67;
Ларисі Вікторівні Халанчук, вчителю математики Якимівської гімназії;
Андрію Андрійовичу Хмельницькому, вчителю математики Запорізького навчально-виховного комплексу № 67;
Олені Володимирівні Циммерман, вчителю інформатики Запорізького багатопрофільного ліцею №62;
Наталії Михайлівні Ярмолович, вчителю інформатики Запорізької загальноосвітньої школи № 55;
Ірині Олександрівні Ястребовій, вчителю математики Новодніпровської загальноосвітньої школи;
Геннадію Анатолійовичу Циммерману, старшому викладачу кафедри інформаційних технологій;
Марині Олександрівні Гречневій, асистенту кафедри алгебри і геометрії;
Ігорю Валерійовичу Зіновєєву, доценту кафедри алгебри і геометрії;
Юрію Павловичу Мінаєву, професору кафедри фізики та методики її викладання;
Ользі Василівні Спельчук, викладачу Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Колектив математичного факультету вітає переможців! Викладачі щиро дякують усім учасникам конкурсу та їхнім науковим керівникам і запрошують їх до участі в інтелектуальному змаганні в наступному році.
Представники матфаку ЗНУ запрошують абітурієнтів, які цікавляться точними науками, вступати на математичний факультет за такими спеціальностями: 111 «Математика», 113 «Прикладна математика», 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», 121 «Інженерія програмного забезпечення», 014 «Середня освіта (математика)», 014 «Середня освіта (інформатика)». З усіх питань, пов’язаних зі вступом до університету та навчанням у виші, можна звертатися до деканату факультету або до Приймальної комісії ЗНУ.

Геннадій Циммерман,
заступник декана математичного факультету ЗНУ