Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» провели останнє відкрите заняття

30.05.2016 09:24 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов англійська для малюків

Минулого тижня Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків» випустив шосту групу. У цей день відбулося випускне заняття для маленьких слухачів першого року навчання віком від 4 років (викладач – Рашель Фаріа) . На заході були присутні директор центру інтенсивного вивчення іноземних мов Запорізького національного університету Наталя Костенко, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук та батьки малюків.

Маленькі слухачі побували у чарівній країні загадок, пісень та ігор, а головне – дітлахи відвідали королівство англійського алфавіту. На занятті діти розгадували загадки, співали пісні, рахували тварин, розповідали про свою сім’ю англійською мовою та грали в різноманітні пізнавальні ігри. Загалом, діти успішно опанували перший рівень навчання, якій тривав 9 місяців (з вересня 2015 року до травня 2016 року), про що свідчать схвальні відгуки приємно здивованих та задоволених батьків.
Наприкінці заходу проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук урочисто вручив маленьким слухачам центру їх перші документи про освіту – сертифікати про успішне закінчення першого рівня навчання та заохочувальні подарунки від викладача групи Рашель Фаріа.

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов