Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики провели телеміст з учасниками конференції «Медіасфера та медіаосвіта» (Могильов, Білорусь)

30.05.2016 09:35 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна співпраця

Викладачі факультету журналістики ЗНУ взяли участь у телемості з учасниками Міжнародної заочної науково-методичної конференції «Медіасфера та медіаосвіта: специфіка взаємодії в сучасному соціокультурному просторі», яка була проведена кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін Могильовського інституту МВС Білорусі.

Організаторами онлайн-спілкування від факультету журналістики ЗНУ стали доценти кафедри соціальних комунікацій Інна Абрамова та Ганна Полякова. В онлайн-конференції взяли участь завідувач кафедри соціальних комунікацій професор Олена Семенець, заступник декана з навчальної роботи доцент Віктор Костюк, заступник декана з виховної роботи доцент Наталія Тяпкіна, викладачі кафедр журналістики та соціальних комунікацій ЗНУ. Білоруських колег представляли в.о. начальника кафедри соціально-гуманітарних дисциплін інституту МВС доцент Сергій Венидиктов, професор кафедри Віталій Виборний, а також курсанти Могильовського інституту МВС.
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Південноукраїнський центр медіаграмотності» на факультеті журналістики ЗНУ.За допомогою скайп-зв’язку учасники конференції обговорили актуальні проблеми медіаосвіти в Україні та Білорусі, зокрема виховання медіаграмотності, що передбачає розвиток критичного мислення. Увага учасників була зосереджена також на питаннях місця медіаграмотності в професійній підготовці курсантів Могильовського інституту МВС та стану розвитку медіаосвіти в Білорусі загалом, відмінностей білоруських та українських ЗМІ, ролі держави у формуванні загальнонаціональної концепції медіаосвіти та інших проблемах.
Науковці обох країн висловлювали свої думки і погляди, ділилися власним практичним досвідом медіаосвітньої роботи та використання медіаосвітніх технологій. Під час телемосту викладачі висловили зацікавленість у подальшій співпраці та спільному розв’язанні питань щодо розробки та впровадження інноваційних ідей у сфері медіаосвіти.

Інна Абрамова,
доцент кафедри соціальних комунікацій