Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач ЗНУ Дмитро Сердюк – кращий гравець Чорноморських ігор

Викладач ЗНУ Дмитро Сердюк – кращий гравець Чорноморських ігор

01.06.2016 11:15 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання спорт змагання

28-29 травня у м. Одеса відбувся міжнародний турнір з гандболу серед ветеранів «Чорноморські ігри». У турнірі взяли участь команди України та Молдови, серед яких були й збірні команди цих країн. До складу збірної команди України увійшов старший викладач кафедри спортивних ігор Запорізького національного університету, майстер спорту СРСР та України Дмитро Сердюк.

За підсумками цього турніру збірна України посіла третє місце, а кращим гравцем турніру було визнано Дмитра Сердюка. Турнір «Чорноморські ігри» для гравців збірної команди України є дуже важливим етапом підготовки до участі у чемпіонаті Європи з гандболу серед ветеранів, який відбудеться у червні цього року у Хорватії (м. Пореч).
Бажаємо Дмитру Сердюку успіхів на Чемпіонаті Європи!

Факультет фізичного виховання