Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перемога спортсменів ЗНУ у шостому «Студентському балі аеробіки»

Перемога спортсменів ЗНУ у шостому «Студентському балі аеробіки»

28.09.2007 17:43

27 вересня в палаці спорту «Юність» відбувся «Студентський бал аеробіки». Учасниками змагань стали колективи з різних регіонів України. Так, глядачам було презентовано виступ збірних команд з Харкова, Луганська та Донецька. Запоріжжя представляли спортсмени Запорізького національного університету, ГУ ЗІДМУ та ЗНТУ. Варто наголосити на тому, що усі присутні відзначили не тільки спортивну майстерність учасників, які ретельно підготувалися до змагань. Яскраве враження на глядачів справили і оригінальні зачіски та костюми команд.

Змагання проходили за трьома категоріями: базова аеробіка, степ-аеробіка та фанк-аеробіка. Поки учасники готувалися до виступу, публіку розважали запорізькі творчі колективи: театр зразкового танцю «Фенікс» та театр китайських бойових мистецтв «Тянь Лу».

За результатами турніру, в категорії «Базова аеробіка» перше місце посіла збірна Запорізького національного. Друге і третє місце дісталося гостям із Харкова та Луганська. Ну, а майстрами зі «степ-» та «фанк-аеробіки» вельмишановне журі визнало збірну команду ЗНТУ.

Ми щиро вітаємо спортсменів Запорізького національного та їх тренерів зі здобутою перемогою та бажаємо нових успіхів та досягнень!

Анастасія ПЕРШИНА