Головна сторінка / Викладачі / Шмелькова Ганна Миколаївна

• Іноземна мова професійно - комунікативної спрямованості,
  • Іноземна мова (вибіркова дисципліна),
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою

Народилася 12 травня 1971 року у місті Запоріжжі.

З 1978 року по 1989 рік навчалась у Запорізькій середній школі №30, де одержала атестат про середню освіту зі срібною медаллю.

У 1989 році вступила до Запорізького державного університету на історичний факультет.

У 1991 році паралельно почала навчатися на факультеті романо-германської філології.

У 1993 році закінчила історичний факультет і отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Історія та суспільствознавство» з кваліфікацією «історик, викладач історії і суспільствознавства», у 1996 році закінчила факультет романо-германської філології та отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Англійська мова та література» та здобула кваліфікацію філолога, викладача англійської мови та літератури, німецької мови та літератури.

З 1996 по 2000 рік працювала викладачем кафедри ділової комунікації у Запорізькому державному університеті.

З 1996 по 2001 та з 2003 по 2010 рік виконувала обов’язки заступника декана з навчальної роботи на факультеті менеджменту.

У квітні 2000 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

У 2002 році отримала вчене звання доцента кафедри ділової комунікації.

Працює доцентом на кафедрі ділової комунікації Запорізького національного університету.

Підвищувала кваліфікацію очно «Professional teaching» (Запорізький національний університет, Університет Тарту), «Professional development course. Innovative approaches to teaching academic writing» (Запорізький національний університет, Університет Арізони) та на курсах дистанційного навчання та здобула 6 сертифікатів.

Наукова робота

Основні положення та результати наукових досліджень висвітлено у 56 публікаціях: 27 статтях, які надруковано у фахових виданнях України та 28 тезах доповідей, опублікованих у матеріалах наукових конференцій.

З 2019 року є регіональним координатором громадської організації «Спілка освітян України».

Брала участь у роботі громадської організації «Асоціація вчителів України TESOL-Ukraine».

Коло наукових інтересів: педагогіка, міжкультурна ділова комунікація, професійна відповідальність майбутніх спеціалістів.

Інформація надана факультетом менеджменту

Шмелькова Ганна Миколаївна