Головна сторінка / Викладачі / Волкова Валерія Володимирівна

Волкова Валерія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет менеджменту Кафедра ділової комунікації

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• понеділок 10:00 - 11:00,
  • середа 14:30 - 15:30
  • Дисципліни

• Професійний переклад суспільно-політичних текстів
    • Переклад з англійської мови: теорія та практика
    • Англійська мова
    • Іноземна мова професійно - комунікативної спрямованості
    • Теорія та практика перекладу
    • Туристичне країнознавство
    • Ділова риторика і міжкультурна комунікація

Біографія

Закінчила факультет романо-германської філології ЗДУ за спеціальністю англійська філологія.

У 2000 році захистила кандидатську дисертацію за темою: «Формування професійної спрямованості студентів-менеджерів на початковому етапі навчання (на матеріалі англійської мови)».

У 2005 році отримала другу освіту за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності.

Наукова робота

Є автором більш ніж 40 наукових робіт та 10 навчально-методичних робіт, включаючи навчальні посібники: «Теорія та практика перекладу: лексичний аспект: навчальний посібник для студентів напряму підготовки «Країнознавство» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «Теорія та практика перекладу: граматичний аспект : навчальний посібник для студентів напряму підготовки «Країнознавство» освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «Практикум перекладу: навчальний посібник для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності «Країнознавство», «Ділова іноземна мова (англійська): навчально-методичний посібник до самостійної роботи студентів освітнього рівня «магістр» спеціальності «Логістика» та «Ділова англійська мова: навчальний посібник», рекомендований МОН України.

Коло наукових інтересів:навчання іншомовної ділової міжкультурної комунікації, формування іншомовної комунікативної культури, формування перекладацької компетентності.

ORCID:0000-0001-5802-7095 ResearcherID ABA-7849-2021 Google scholar: https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=T0iePKQAAAAJ

Інформація надана факультетом менеджменту

Волкова Валерія Володимирівна