Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники Центру післядипломної освіти продемонстрували високий рівень знань

Випускники Центру післядипломної освіти продемонстрували високий рівень знань

21.06.2016 10:06 Центр післядипломної освіти навчання захист дипломних робіт

У Центрі післядипломної освіти Запорізького національного університету закінчилася підсумкова атестація випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст». Минулого тижня останній екзамен склали слухачі зі спеціальності «Соціальна робота», які навчаються за ваучерами для підтримання конкурентноспроможності осіб на ринку праці, виданими центрами зайнятості Запорізької та Дніпропетровської областей.

Як зазначила керівник Центру післядипломної освіти Ірина Львова, «варто наголосити, що в цьому році слухачі нашого Центру показали досить високі результати у засвоєнні навчальних програм, тому побажаємо їм легкого захисту дипломних проектів та подальшої вдалої практичної реалізації набутих знань».
Нагадаємо, що з 11 липня 2016 року в Центрі післядипломної освіти ЗНУ буде працювати приймальна комісія та розпочнеться прийом заяв на навчання за ліцензованими спеціальностями.
Для отримання додаткової інформації, можна звертатися за телефоном: (061) 289-41-46, за e-mail: 2_osvita@ukr.net або за адресою: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 55а (навчальний корпус ЗНУ № 6, ауд. 110).

Центр післядипломної освіти