Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК під час практики влаштували конкурс на кращу газету

В ЕПК під час практики влаштували конкурс на кращу газету

21.06.2016 13:40 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж практика квест нагородженя

17 червня в Економіко-правничому коледжі відбулася підсумкова конференція із навчальної практики студентів 1 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування». Під час практики першокурсників групи розділили на редакції, що дало їм можливість спробувати себе у ролях головних редакторів, їхніх заступників, фотокореспондентів та дизайнерів.

Відкрив захід конкурс «Ораторське мистецтво», де студенти повинні були продемонструвати, наскільки вправно вони пораються з «розмовними» випробуваннями. Кожен учасник ретельно та творчо підійшов до виконання цього завдання. Найталановитішим оратором було визнано Євгенію Литвинову, яка продемонструвала артистично виконаний уривок із казки «Аліса в країні чудес».
Ще на початку навчальної практики перед студентами поставили завдання: розробити власну газету. Ця робота була нелегкою для майбутніх журналістів, але вони гідно впоралися із нею. Тож цього дня продемонстрували присутнім газети чотирьох редакцій («Фенікс»,«ЗаЧётка», «ElPapel», «СтуДак»). Члени висококваліфікованого журі, обираючи найкраще видання, віддало перевагу представникам редакції «Фенікс» за найпрофесійніше газету, а переможцем у номінації «Кращий головний редактор» назвали Інну Шевченко. Звання «Кращий дизайнер» отримала Інга Закутько (газета «ElPapel»).
Кульмінацією заходу стало нагородження номінанта на звання «Золоте перо Економіко-правничого коледжу», яке отримала студентка Анастасія Остапенко.
Крім того, у рамках практики студенти 1-2 курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування», а також присутні на заході абітурієнти Економіко-правничого коледжу ЗНУ, взяли участь у журналістському квесті. Учасників змагання розділили на 5 редакцій, дали маршрутні листи та розповіли правила проходження змагань. 13 станцій, розміщених на території студентського містечка ЗНУ, вражали своєю різноманітністю. Всім учасникам довелося застосувати логічне мислення та креативний підхід, щоб впоратися із випробуваннями. Однією з цілей квесту було згуртування студентів та абітурієнтів: безумовно, її можна вважати виконаною. Об'єднані однією метою, кожна редакція працювала злагоджено та дружньо. Всі завдання мали свої особливості. Нестандартний підхід до вирішення запропонованих ситуацій допоміг учасникам зрозуміти значення стресостійкості та екстраординарного мислення, а визначення журналістських жанрів оновило та покращило вже набуте протягом року знання. Майбутні журналісти впоралися з усіма завданнями і плідно попрацювали, тому наприкінці квесту їх чекав солодкий стіл. Серед абітурієнтів кращими стали Аліна Клипа та Катерина Саркісова, яким вручили Почесні грамоти та книги. До них із привітальним звернулася директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова.
Наприкінці заходу керівник практики від коледжу Ольга Широбокова подякувала всім за блискуче завершення практики та побажала студентам незабутніх літніх канікул, а абітурієнтам – успіхів на іспитах.
До речі, на заході були присутні не тільки викладачі та студенти, а ще майбутні абітурієнти. Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Артеменко, завідувач педагогічним відділенням Ірма Федючок і викладач української літератури ЕПК Яна Висоцька коментуючи перебіг заходу, відзначили високий рівень підготовки усіх студентів.

Ярослав Ріжок,
Анастасія Суботіна,