Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ урочисто вручили дипломи випускникам

На ФІФ урочисто вручили дипломи випускникам

29.06.2016 15:11 Все Факультети Іноземної філології ФІФ Випускний

29 червня на факультеті іноземної філології ЗНУ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2016 року. В цьому році документи про здобуття вищої освіти отримали близько 60 спеціалістів денного та заочного відділень за напрямом «Філологія» та професійними спрямуваннями: англійська мова та література; французька мова та література; німецька мова та література; іспанська мова та література; переклад (англійська мова); переклад (французька мова); переклад (німецька мова). Із них – 14 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Розпочалося свято традиційно з виконання гімну України. Ведучими урочистої програми виступили представники факультету Олександр Денисенко та Богдан Приймак.
Святковий захід відкрив проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті та висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення. Також він подякував всім батькам та викладачам за їхню підтримку та наполегливу працю.
У свою чергу, декан факультету Галина Морошкіна, вітаючи випускників, зазначила, що цей рік є ювілейним для факультету. Саме 50 років назад відбувся випуск молодих фахівців за першими двома спеціальностями «Англійська мова та література» та «Французька мова та література». Галина Федорівна побажала молодим фахівцям віри у свої сили і знання, везіння у житті, успіхів, сміливості та відкритості. Згадала вона і про наукові та спортивні здобутки випускників, запевнивши винуватців свята в тому, що двері ЗНУ будуть завжди для них відчинені.
Також для випускників, їх батьків та викладачів підготували святкову програму, під час якої усім присутнім продемонстрували свої пісенні та хореографічні таланти Тетяна Котова та Маргарита Сєдакова. Цікавим є той факт, що разом із випускниками прийшли отримувати дипломи і їх маленькі діти.
Із щирими словами вітання звернулися до колишніх студентів завідувачі та представники кафедр факультету іноземної філології: завідувач кафедри англійської філології Санія Єнікєєва, завідувач кафедри романської філології та перекладу Ірина Шаргай, завідувач кафедри викладання другої іноземної мови Катерина Ружин, завідувач кафедри німецької філології та перекладу Сергій Вапіров, доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Марина Воробйова. Вони побажали дипломованим фахівцям здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, збереження та поповнення знань, професійного становлення, що і є важливою запорукою досягнення успіху.
Почесну місію вручення дипломів випускникам виконали декан факультету Галина Морошкіна та заступник декана з навчальної роботи Катерина Василина. Вони вручили дипломи випускникам денного та заочного відділення та дипломи з відзнакою. Так, наприклад, червоні дипломи отримали Анастасія Олійникова, Дарина Коваленко, Тетяна Мирненко, Юлія Пономаренко Юлія Сімічева та інші.
В свою чергу, представники випускників усіх напрямів підготовки подякували викладачам за отримані знання, високий рівень володіння іноземними мовами, за розуміння та підтримку. Треба відзначити, що більшість випускників вже розпочали свою кар’єру за фахом.
Випускниця факультету іноземної філології Маргарита Сєдакова поділилася своїми враженнями від заходу: «Атмосфера свята була просто чарівною: від патріотичних нот гімну України до ніжних звуків віденського вальсу. Дуже цікаво було спостерігати цей захід з точки зору вчорашнього випускника факультету іноземної філології. Промайнув рік і тепер, все, що відбувається, тобі здається вже трошечки іншим. Коли ти приходив до актової зали випускником, пам’ятаються добрі слова викладачів-наставників, підтримка рідної групи, зворушення, з яким ти звертався до людей, які тебе виховали, які принесли безцінні знання та навчили тебе бути чемною, вихованою, освіченою людиною. Через рік, рік самостійного вже не студентського життя, з його радощами й перешкодами, з його перемогами і поразками, з його першими кроками трудової діяльності, всі слова, сказані викладачами, сприймаються зовсім по-іншому. Бо тепер ти розумієш, що бути студентом дійсно дуже чудово, що час від часу сумуєш за вже звичним для тебе ритмом студентського життя, переліком заліків та іспитів, веселими святами та науковими конференціями, сумуєш за викладачами, кожен з яких навчив тебе чомусь особливому… І тільки немовби незмінні звуки вальсу, вже більш дорослого вальсу нагадують про щирі почуття кохання та дружби, які супроводжують кожного з нас під час усього нашого студентського життя, неперевершеного й щасливого!»

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: