Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо Світлану Вавіліну із захистом кандидатської дисертації!

Вітаємо Світлану Вавіліну із захистом кандидатської дисертації!

30.06.2016 09:48 Все Факультети Іноземної філології Відділ аспірантури і докторантури захист кандидатської дисертації

Колектив Запорізького національного університету вітає викладача кафедри іноземних мов професійного спрямування Світлану Геннадіївну Вавіліну з успішним захистом дисертації «Методика навчання майбутніх журналістів професійно орієнтованого читання на основі англомовних піар-текстів» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – «теорія і методика навчання (германські мови)».

Захист відбувся 29 червня 2016 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському національному лінгвістичному університеті.
Науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Тетяна Олександрівна Пахомова.
Бажаємо нових професійних успіхів і досягнень!

Відділ аспірантури і докторантури