Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив філологічного факультету вітає з ювілеєм Наталію Козленко

Колектив філологічного факультету вітає з ювілеєм Наталію Козленко

30.06.2016 15:49 Все Факультети Філологічний філологічний факультет свято ювілей

27 червня відсвяткувала ювілей чарівна жінка і висококваліфікований викладач філологічного факультету Наталія Валентинівна Козленко. Наталія Валентинівна працює в нашому виші з 2000 р. Деякий час вона обіймала посаду старшого лаборанта кафедри російської та зарубіжної літератури. Коли заснували лабораторію фольклористики та художнього перекладу, Наталія Козленко перейшла на посаду її молодшого наукового співробітника.

Дослідниця активно займалася збиранням та підготовкою до друку фольклорних творів, брала активну участь в укладанні фольклорних та літературних збірників.
Після закінчення аспірантури Наталія Валентинівна працювала викладачем кафедри зарубіжної літератури, яка в 2008 р. увійшла до складу новоствореної кафедри російської філології. На сьогодні вона читає лекції та проводить практичні заняття з історії російської та зарубіжної літератури, керує фольклорною практикою, є автором наукових статей та методичних видань, приділяє чимало часу індивідуальній роботі зі студентами, бере активну участь у виховних та профорієнтаційних заходах, які проводить факультет.
Наталія Валентинівна – добра і щира людина, турботливий та уважний куратор. Колеги поважають її за працьовитість, відповідальність, доброзичливість, скромність.
Зі святом Вас, Наталіє Валентинівно! Бажаємо здоров’я, хорошого настрою, творчої наснаги, вірних друзів, здійснення заповітних мрій.

З любов’ю та повагою
колеги, студенти та випускники філологічного факультету