Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрилася спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

У ЗНУ відкрилася спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

15.07.2016 09:00 Все Факультети Менеджменту

Уперше в Запорізькому регіоні абітурієнти мають можливість навчатися та отримати диплом бакалавра за освітньо-професійною програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Здобувати вищу освіту за цією програмою можна як на денній, так і на заочній формі навчання.

Студенти, які нададуть пріоритет новій спеціальності, отримають знання та практичні навички з організації торгівлі, комерційної діяльності, митної справи, електронної комерції, комерційної логістики та біржової діяльності.
Дипломовані випускники працюватимуть у сфері підприємницької діяльності та торгівлі, маркетологами, фахівцями з реклами та PR, в системі сертифікації, стандартизації та експертизи товарів, в митних органах, брокерських конторах.
Додаткова інформація – на сайті приймальної комісії ЗНУ https://web.znu.edu.ua/pk

Світлина: Антон Білий