Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Консультаційний пункт ЗНУ – до послуг вступників

Консультаційний пункт ЗНУ – до послуг вступників

08.07.2016 15:18

Щоб абітурієнти не розгубилися в усіх важливих питаннях вступної кампанії-2016, напередодні початку подання документів у ЗНУ розпочав свою роботу Консультаційний пункт для вступників, які планують навчатися за освітніми ступенями «Бакалавр» і «Магістр» та освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліст». Під час консультацій майбутні студенти нашого вишу можуть дізнатись у досвідчених фахівців про алгоритм вступу до ЗНУ, складання творчих конкурсів та іспитів.

Абітурієнти мають можливість проконсультуватися з приводу підготовки пакета документів, необхідних для вступу, а вже з 11 липня 2016 року подати електронну заяву. Заповнити електронну заяву абітурієнтам можуть допомогти працівники приймальної комісії ЗНУ.
Окрім того, абітурієнти мають можливість отримати усю необхідну інформацію щодо вступу на бажану спеціальність й особливості навчання на обраному факультеті. Також вступники зможуть отримати консультацію від співробітників юридичного відділу нашого ВНЗ щодо наявності правового підґрунтя для вступу до університету представників пільгових категорій для кожного окремого випадку. Завдяки роботі Консультаційного пункту, вступники зможуть завчасно отримати необхідну їм допомогу та дізнатися більше про особливості перебігу цьогорічної вступної кампанії.
Консультації для абітурієнтів проводяться з 9.00 до 17.00 (у п’ятницю – до 16.00) у навчальному корпусі № 2 в аудиторіях №№ 114 та 115 (обідня перерва: 12.00-12.45). Усю необхідну інформацію щодо вступної кампанії 2016 року в ЗНУ можна також отримати за телефонами: (061) 764-67-53 та (061) 764-67-17.
Консультації для вступників на здобуття освітнього ступеня «Магістр» та ОКР «Спеціаліст» проводитимуться в аудиторіях №№ 38 та 41 навчального корпусу № 1. Інформацію щодо вступу на старші курси можна отримати за телефоном: (061) 228-75-44.
Із 11 липня 2016 року в ЗНУ абітурієнти зможуть отримати кваліфікований супровід під час подачі електронної чи паперової заяви для окремих категорій осіб від фахівців приймальної комісії в комп’ютерних аудиторіях №№ 103, 104 та 105. Ті, хто вступатимуть за пільговими квотами, подаватимуть заяви в аудиторії № 126.