Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майже 150 випускників факультету соціології та управління стали дипломованими фахівцями

07.07.2016 15:42 Все Факультети Соціології та управління ФСУ випускний

7 липня до університетського «марафону» вручення дипломів приєдналися і представники факультету соціології та управління. На урочистий захід, крім представників ректорату, факультету, друзів та рідних випускників, завітав і заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Едуард Гугнін. Цього року дипломи ЗНУ отримали майже півтори сотні випускників факультету соціології та управління.

Привітали бакалаврів та спеціалістів і вручили їм дипломи: заступник голови ЗОДА Едуард Гугнін, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, декан факультету соціології та управління Максим Лепський, заступник декана з виховної роботи Ганна Бойко, завідувач кафедри політології Євген Цокур, завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко, викладачі факультету Тетяна Ніколаєва, Ірина Цапліна й інші.
Дипломи про вищу освіту цього року на ФСУ отримали: бакалаври денного відділення – 67 осіб (14 червоних дипломів), заочного – 29 випускників (2 з відзнакою); спеціалісти денного відділення – 31 студент (13 червоних), заочного – 19 осіб, (4 дипломи з відзнакою).
Серед студентів, які показали високі досягнення у навчанні та отримали дипломи з відзнакою – Олександр Кроль, Олеся Кузьменко, Катерина Булавкіна, Дар’я Дудка, Карина Повстяна та багато інших.
Студенти ж, у свою чергу, виголосили «Клятву випускників» та пообіцяли не забувати рідний факультет і Запорізький національний університет.
А завершилося свято спільною фотосесією випускників, викладачів та гостей свята.

Ксенія Сухаренко

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: