Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті стартувала вступна кампанія

У Запорізькому національному університеті стартувала вступна кампанія

11.07.2016 16:52 Все Головні новини

Сьогодні в ЗНУ розпочався прийом документів від абітурієнтів. З самого ранку у виші активно працює приймальна комісія, у складі якої – відбіркові комісії Економіко-правничого та Торгового коледжів, а також на старші курси, на освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» та освітній ступінь «магістр». Про перший день вступної кампанії розповіли відповідальні за прийом документів особи.

Особливістю цьогорічної вступної кампанії є подання вступниками заяв в електронній формі. А от деякі абітурієнти разом зі своїми батьками завітали сьогодні до Запорізького національного університету. Справа в тому, що за ініціативи ректора Миколи Фролова у виші працює Консультаційний пункт, де можна не лише поставити будь-які питання щодо вступної кампанії, але й отримати допомогу під час подання електронної заяви. Вступники також можуть отримати тут консультацію від співробітників юридичного відділу нашого ВНЗ щодо наявності правового підґрунтя для вступу до університету представників пільгових категорій для кожного окремого випадку.
Вступники та їхні батьки поділилися своїми враженнями від Запорізького національного університету. Абітурієнтка Маргарита Михайлик збирається вступати на юридичний факультет. «Це буде моя друга вища освіта, оскільки зараз я навчаюся на факультеті журналістики на заочній формі. Університет мені вже рідний, задоволена усім. Подаю документи особисто, а не вдома в електронному вигляді, щоб не припуститися помилки – мені здається, так буде надійніше», – розповідає дівчина.
На факультет іноземної філології збирається вступати син Тетяни Лалової. «Хоча сьогодні настрій трошки псує електронна система реєстрації документів (час від часу «висне»), проте враження від університету на найвищому рівні. Я бачу як у мого сина світяться очі, коли ми приходимо до вишу, чи коли він просто говорить про своє майбутнє навчання у ньому», – зазначила Тетяна Вікторівна.
Коментуючи початок вступної кампанії, відповідальний секретар приймальної комісії Дамір Бікулов повідомив, що на перший курс вже подали документи близько 300 осіб. Дамір Тагірович закликав вступників та їхніх батьків не хвилюватися, адже в них є ще багато часу для подачі документів, а консультацію фахівців можна отримати і в телефонному режимі за номерами: (061) 764-67-53 та (061) 764-67-17 (щодо вступної кампанії в ЗНУ).
За словами відповідального секретаря відбіркової комісії з прийому на старші курси Олександра Олійника, станом на середину робочого дня 11 липня в цій відбірковій комісії вже зареєстровано близько 500 заяв. Цього року спостерігається значна активність серед абітурієнтів ЗНУ, які бажають отримати вищу освіту за ОКР «спеціаліст» та освітнім ступенем «магістр» на юридичному факультеті та факультеті фізичного виховання.
Про те, що початок вступної кампанії був жвавим і насиченим, розповіла начальник загального відділу, консультант з прийому на старші курси Вікторія Буличова. На сьогодні подано вже близько 30 паперових заяв від охочих вступити на вільні місця на старші курси від абітурієнтів, які мають диплом молодшого спеціаліста. При цьому найбільшим попитом користуються напрями підготовки: «Правознавство», «Соціальна педагогіка», «Психологія» та «Здоров’я людини». Бажання навчатися в нашому виші виявили абітурієнти, зокрема, із Запорізького педагогічного коледжу, Економіко-правничого коледжу, Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання, Василівського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету, навчальних закладів Нікополя та міст Запорізької області.
Відповідальний секретар приймальної комісії Економіко-правничого коледжу ЗНУ Альона Ходаковська, аналізуючи перебіг першого дня вступної кампанії, зазначила, що ніяких проблем не виникало. Документи до ЕПК подали близько 150 абітурієнтів. Усі вони задоволені роботою фахівців приймальної комісії коледжу, ніяких зауважень чи непорозумінь не виникало.
До Торгового коледжу ЗНУ подали документи близько 40 абітурієнтів. Відповідальний секретар приймальної комісії ТК ЗНУ Леся Король також відзначила, що перший день прийому документів пройшов без непорозумінь. Хоча збої у системі ЄДЕБО інколи й траплялися, проте всі ставилися з розумінням та чекали власної черги.
Корисні телефони:
Приймальна комісія: (061) 764-67-53
• Відбіркова комісія на старші курси: (061) 228-75-14,
• Відбіркова комісія на ОКР «спеціаліст», освітній ступінь «магістр»: (061) 289-41-32
Сайт приймальної комісії: https://web.znu.edu.ua/pk