Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці університету увійшли до складу спеціалізованих вчених рад

Науковці університету увійшли до складу спеціалізованих вчених рад

14.07.2016 08:35 Все Головні новини Факультети Економічний Соціальної педагогіки та психології Філологічний Відділ аспірантури і докторантури

Важливим напрямком роботи науковців Запорізького національного університету є участь у діяльності спеціалізованих вчених рад. Примітно, що окрім семи спецрад, що працюють у нашому виші, вчених університету запрошують до свого складу й спеціалізовані вчені ради інших вищих навчальних закладів та наукових установ.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 11.07.2016 р. № 820 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 1 липня 2016 року», доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету Алла Череп увійшла до складу спеціалізованої вченої ради К 18.819.03 у Таврійському державному агротехнологічному університеті.
Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови Петро Білоусенко продовжуватиме роботу у новій каденції спеціалізованої вченої ради Д 26.173.01 в Інституті української мови НАН України. Членом спецради Д 26.053.10 Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова затверджена доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Наталія Шевченко. У спеціалізованій вченій раді Д 26.829.02 Національного університету фізичного виховання і спорту атестацію кадрів вищої кваліфікації здійснюватиме доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри здоров'я людини та фізичної реабілітації Надія Богдановська. Доктор економічних наук, доцент кафедри менеджменту організацій і логістики Лідія Горошкова працюватиме у складі спецради Д 12.052.02 Приазовського державного технічного університету.
Зростання кількості науковців Запорізького національного університету, що беруть участь у діяльності спеціалізованих вчених рад, є визнанням професійного авторитету колег та свідченням наукового потенціалу нашого вишу.

Відділ аспірантури і докторантури