Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ готує бакалаврів та спеціалістів на базі філій у містах Кривий Ріг та Нікополь

21.07.2016 13:16 Відокремлені структурні підрозділи Нікопольський факультет Криворізький факультет

Криворізький та Нікопольський факультети ЗНУ функціонують як відокремлені структурні підрозділи університету з метою надання мешканцям цих міст та регіонів більш широких можливостей для здобуття вищої освіти. Обидва факультети пропонують своїм абітурієнтам здобути тут освіту бакалавра та спеціаліста за такими освітніми програмами: «Менеджмент та адміністрування», «Економіка та підприємництво», «Соціально-політичні науки».

Випускники цих факультетів, як і всі випускники Запорізького національного університету, отримують вищу освіту, яка забезпечує їм високий рівень конкурентоспроможності на регіональному та національному ринках праці. Адже тут забезпечується якісний навчальний процес, відповідно до міжнародних стандартів розробляються навчальні плани і програми, студентам під час навчання забезпечуються належні умови для здобуття фахових компетенцій.
Студенти Криворізького та Нікопольського факультетів ЗНУ під час навчання на цих факультетах виступають учасниками міжнародних та всеукраїнських конференцій, наукових семінарів, круглих столів та інших наукових заходів, з їхнього числа багато хто стає учасниками та переможцями Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт та олімпіад.
Педагогічна майстерність та професіоналізм професорсько-викладацького колективу, що тут працює, дозволяє здійснювати підготовку висококваліфікованих фахівців, конкурентоспроможних на сучасному ринку праці. Студенти відокремлених факультетів ЗНУ проходять практику на підприємствах, в установах і навчальних закладах цих міст та регіонів. Вже під час навчальної та виробничої практики багато хто знаходить своє перше робоче місце, а після завершення навчання стає співробітниками та керівниками підрозділів таких потужних структур, як: Державна акціонерна компанія «Укррудпром», ВАТ «Кривбасзалізрудком», ВАТ «Південний ГЗК», ВАТ «Інгулецький ГЗК», ВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», Трест «Кривбасшахтопроходка», ВАТ «Криворізький завод гірничого машинобудування», ВАТ «Криворізький центральний ремонтний завод», ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ «ПАТ «Нікопольський завод феросплавів», ПАТ «Українська страхова компанія «Гарант –АВТО», а також Нікопольського та Криворізького міськвиконкомів, податкових служб, банківських філій, страхових компаній або місцевих навчальних закладів тощо, розвиваючи інфраструктуру міст та здійснюючи підготовку молоді. Серед випускників є також приватні підприємці, а дехто працевлаштувалися і в інших містах України – Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі і, навіть, за кордоном – у Німеччині, Австрії, Америці, Англії.
Нікопольський факультет ЗНУ готує фахівців ОКР «бакалавр» за такими спеціальностями: «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент організацій» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». На ОКР «спеціаліст» проводиться набір на спеціальності: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент організацій» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».
На Криворізькому факультеті здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «спеціаліст» за спеціальностями: «Соціологія», «Психологія», «Економічна кібернетика», «Облік і аудит», «Менеджмент організацій» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування».
Докладну інформацію про навчання на Нікопольському факультеті ЗНУ можна отримати за такими контактами: тел. (05662) 2-21-28 – приймальня декана, еmail: nikopol@znu.edu.ua. Криворізький факультет ЗНУ: тел. (0564) 50-27-32, (0564) 50-27-33.