Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени ЗНУ їдуть на Олімпійські ігри до Ріо-де-Жанейро

Спортсмени ЗНУ їдуть на Олімпійські ігри до Ріо-де-Жанейро

22.07.2016 15:03 Все Головні новини Спорт олімпіада-2016 міжнародна діяльнсть змагання

До складу збірної Запорізької області, яка поїде на Літні Олімпійські ігри, увійшли 11 спортсменів, 6 з яких є представниками нашого вишу та його випускниками. Зокрема, це випускники ЗНУ Олексій Касьянов, Олеся Повх, Марія Ремень (легка атлетика), Марина Черняк (дзюдо), а також аспірант факультету фізичного виховання Олександр Надтока (академічне веслування) та студент юридичного факультету Сергій Фролов (плавання).

Усього, за словами президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки, на змагання поїдуть 205 українських спортсменів, які виступатимуть у 27 видах спорту.
Урочисто проводжатимуть українську збірну до Бразилії вже завтра, 23 липня, на Софійській площі в Києві. Самі ж XXXI Літні Олімпійські ігри проходитимуть з 5 по 21 серпня.
Вболіваємо за наших спортсменів та бажаємо їм великих перемог!