Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Рембудгрупа ЗНУ готує навчальні аудиторії та приміщення кафедр до навчального року

27.07.2016 14:54 Все Головні новини Ремонти

Зараз у приміщеннях 2 навчального корпусу, що розташовані на 2 поверсі, відбуваються капітальні ремонти та переобладнання. Вже до кінця літа вони будуть повністю готові до початку навчального процесу – комфортні, облаштовані енергозберігаючими засобами та естетично оформлені.

У самому розпалі ремонтні роботи – у кімнатах №203, 207, 212, 218 та 226. Тут відбувається увесь технологічний комплекс робіт: працівники рембудгрупи АГЧ знімають старі шпалери, розмивають та наносять ґрунтовку на стіни та стелю тощо. Після чого стіни планують обклеїти новими шпалерами, а стелю пофарбувати водоемульсійною фарбою. Тут встановлюють нові енергозберігаючі вікна, замінюють радіатори опалення на більш енергоефективні, модернізують систему електропроводки та розеток для електроприладів. Там, де є паркетна підлога, проходять роботи з її оновлення – шліфовка та покриття лаком. Після завершення ремонтних робіт в аудиторії №226 буде обладнаний новий комп’ютерний клас.
Увесь комплекс подібних робіт вже здійснений у кабінеті №212, де працюють заступники декана філологічного факультету. Тут також встановлений кондиціонер та натяжна стеля, виблискує на сонці новенька покрита лаком підлога. Затишку приміщенню додає світлий тон шпалер.
Також до кінця літнього сезону співробітники АГЧ, під керівництвом проректора Сергія Кушніра та головного інженера Валентина Моцака, планують завершити ремонт цокольної частини фасаду 2 навчального корпусу (ґрунтовка, шпаклювання, нанесення штукатурки «короїд» та фарби), здійснити ремонтні роботи у приміщеннях №63 у 1 навчальному корпусі та №320 і 323 – у 5 корпусі. Також незабаром почнеться реставрація підпірної стінки навпроти 1 корпусу ЗНУ.

Олена Хлистун