Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК оприлюднили рейтингові списки абітурієнтів

В ЕПК оприлюднили рейтингові списки абітурієнтів

29.07.2016 15:30 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж вступна кампанія

В Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету пройшов черговий етап вступної кампанії: відбулося оприлюднення рейтингових списків вступників. Загалом, цього року від усіх охочих продовжити навчання та здобути якісну освіту в ЕПК надійшло 725 заяв (611 – від тих, хто вступав до коледжу на базі 9 класів та 114 – від тих, хто закінчив 11 класів).

Директор ЕПК Олена Грибанова відзначили, що цьогорічні вступні екзамени пройшли не лише без ексцесів, але й на високому рівні. Усі їхні учасники продемонстрували гідний рівень знань та бажання стати студентами ЕПК. Тож у рейтингових списках, де зазначений конкурсний бал нараховувався за сумою балів вступних екзаменів і середнього балу свідоцтва про базову загальну середню освіту, вказані гарні результати.
Як зазначила відповідальний секретар приймальної комісії Економіко-правничого коледжу Альона Ходаковська, особливості цьогорічної вступної компанії до ЕПК стало те, що подання заяв відбувалося у досить стислі терміни: з 11 по 20 липня. Однак усі абітурієнти, які за цей час звернулися до приймальної комісії коледжу, змогли вчасно подати необхідні документи. Цьому сприяли й умотивованість самих учнів, і те, що співробітники коледжу доклали всіх зусиль, аби зробити умови вступу до ЕПК комфортними для його майбутніх студентів. Ще однією особливістю вступної кампанії-2016 стало те, що багато представників пільгової категорії «діти-сироти», яку поновили в цьому році, скористалися своєю можливістю спробувати вступити до Економіко-правничого коледжу на пільгових умовах.
Загалом, цього року серед абітурієнтів ЕПК, котрі закінчили 9 класів, традиційно великим попитом користувалась спеціальність «Правознавство» (77 поданих заяв). На 2 місці в топі найпопулярніших спеціальностей коледжу опинилося «Туристичне обслуговування» (73 заяви), а на 3 – «Організація виробництва» (72 заяви). А от серед учорашніх одинадцятикласників у рейтингу популярності на 1 місці виявилась спеціальність «Соціальна робота» (42 заяви), на 2 – «Туристичне обслуговування» (15 заяв), а на 3 – «Фізичне виховання» та «Бухгалтерський облік» (по 12 заяв на кожну).
Цікавою особливістю цьогорічної вступної кампанії стало те, що всі 85 осіб, чиї бали надали їм змогу навчатися за державним замовленням, уже підтвердили своє бажання стати студентами ЕПК та надали оригінали документів. Це при тому, що згідно з офіційно затвердженими етапами вступної кампанії, вони мали час виконати умови, необхідні для зарахування до 12.00 6 серпня. Що ж до тих, хто прагне навчатися за запропонованими ЕПК спеціальностями за кошти юридичних і фізичних осіб, то вони мають завітати до приймальної комісії коледжу до 12 серпня. При цьому їм варто особливу увагу звернути на те, що всі абітурієнти, яким не виповнилося 18 років, мають з’явитися в супроводі одного із батьків. Саме батьки мають підписати контракт із ЕПК та сплатити за навчання.
Відповіді на всі актуальні для них під час перебігу вступної кампанії питання абітурієнти можуть знайти, завітавши на сторінку Приймальної комісії ЗНУ, присвячену Економіко-правничому коледжу: https://web.znu.edu.ua/pk/koledzhi/ або на сторінку самого ЕПК: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/koledzhi/econ Також можна зателефонувати за номерами: 228-75-39 та 289-12-29.