Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Пішов із життя професор Володимир Білкун

Пішов із життя професор Володимир Білкун

01.08.2016 10:05 Все Головні новини Факультети Юридичний

30 липня не стало професора кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету ЗНУ, видатного науковця, автора багатьох відомих підручників для студентів юридичних вишів та численних наукових праць Володимира Васильовича Білкуна.

Усе своє життя Володимир Васильович присвятив розвитку вітчизняної науки. Його розвідки добре знані далеко поза межами нашої країни. Викладачі та студенти пишаються тим, що довгі роки свого життя він пов’язав із Запорізьким національним університетом, сприяючи підготовці висококваліфікованих фахівців, збагачуючи майбутніх правників необхідними для них знаннями, навичками та вміннями.
Колектив факультету та університету висловлює свої щирі співчуття рідним і знайомим Володимира Васильовича та зазначає, що внесок відомого вченого у розвиток юридичного факультету Запорізького національного університету важко переоцінити.