Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Оприлюднено списки осіб, рекомендованих до зарахування за держзамовленням

Оприлюднено списки осіб, рекомендованих до зарахування за держзамовленням

Оприлюднено списки осіб, рекомендованих до зарахування за держзамовленням
01.08.2016 14:16 Все Головні новини

Абітурієнти зможуть ознайомитися з відповідною інформацією на сторінці приймальною комісії ЗНУ, в особистому кабінеті інформаційної системи «Конкурс» на www.vstup.info та на стендах, які фахівці вишу оприлюднили сьогодні. Зверніть увагу, якщо ви побачили себе у списках, ви маєте виконати вимоги до зарахування, а саме – принести до 18 години 5 серпня 2016 року оригінали атестату та сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання.

Ознайомитися зі списками можна за посиланням: https://web.znu.edu.ua/pk/bakalavrat/spisok-osib-rekomendovanix-do-zaraxuvannya-za-derzhavnim-zamovlennyam/
Пам’ятайте, що з 1 по 5 серпня необхідно подати оригінали документів до приймальної комісії. Особи, які не подають оригінали до кінця визначеного терміну, до вишу не зараховуються. Але у 2016 році навіть за такої умови вакантні місця держзамовлення не утворюються. Оригінал документів подається до вишу лише один раз і при цьому робиться відмітка в єдиній електронній базі, яку скасувати неможливо. Для вступників, що навчатимуться на контрактній основі, термін подачі необхідних документів обмежується 10 серпня.
6 серпня керівництво університету видає та оприлюднює наказ про зарахування абітурієнтів на місця за держзамовленням, а 12 серпня – наказ про зарахування вступників за контрактною форму навчання.
Термін виконання вимог до зарахування до ЗНУ (зверніть увагу, що ви повинні подати до приймальної комісії оригінали документів) до 17.00 10 серпня цього року для тих, хто буде навчатися за кошти фізичних і юридичних осіб. Укладення контракту та оплата першого періоду навчання проводиться в рамках вступної кампанії. Якщо Вам немає 18 років, оформляти контракт та здійснювати оплату необхідно з одним із батьків.
Остаточні терміни зарахування абітурієнтів на бакалаврат ЗНУ визначено як 12.00 6 серпня для тих, хто буде навчатися за державним замовленням, та 12.00 12 серпня 2016 року.
Крім того, всю необхідну інформацію щодо подальшого алгоритму успішного вступу до Запорізького національного університету можна отримати, завітавши на офіційну сторінку приймальної комісії на сайті ЗНУ: https://web.znu.edu.ua/pk/index.php
Також можна поставити всі актуальні для Вас запитання, пов’язані зі вступом до нашого вищого навчального закладу, за телефоном: (061) 764-67-53. Якщо Вам необхідно отримати додаткову інформацію, скористайтеся можливістю поставити запитання відповідальному секретарю приймальної комісії, його заступникам або іншим співробітникам. Зверніть, будь ласка, увагу, що особистий прийом здійснюється під час вступної кампанії у робочі часи комісії за адресою: вул. Жуковського, 66-б (навчальний корпус №2), каб.114, 115.