Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Аліна Польченко – бронзова призерка чемпіонату Європи з мас-рестлінгу

Студентка Аліна Польченко – бронзова призерка чемпіонату Європи з мас-рестлінгу

02.08.2016 11:48 Все Головні новини Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ спорт перемога

22-24 липня 2016 року в м. Батумі (Грузія) пройшов ІІІ чемпіонат Європи з мас-рестлінгу. У змаганнях взяли участь 79 спортсменів із Грузії, Польщі, Литви, Фінляндії, Чехії, Росії, Вірменії, Азербайджану, Німеччини та України. Найсильніші атлети Старого світу протягом двох днів боролися за титул найкращих у Європі. Наш виш на престижному змаганні представляла студентка Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету в м. Мелітополі Аліна Польченко.

Особливо яскраво на цьому турнірі виступила збірна України. Перший день змагань приніс нашій команді одразу три медалі. Студентка Економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету в м. Мелітополі Аліна Польченко в фіналі боролася за срібну медаль зі своєю напарницею по команді Олександрою Швець (Херсонська область). Уперше на міжнародному турнірі наші спортсмени протистояли один одному. У підсумку сильнішою виявилася Аліна, а Олександра здобула «бронзу».
У результаті в нашої команди – одна золота, одна срібна і дві бронзові медалі. Блискучий виступ дівчат приніс Україні третє місце в командному заліку, що також є великим досягненням. Зокрема, президент Федерації мас-рестлінгу України Валерій Газаєв дуже задоволений виступом збірної.
Відразу після повернення додому збірна України з мас-рестлінгу почала готуватися до Чемпіонату світу, який входить до програми грандіозного спортивного заходу – Міжнародних ігор кочівників. В запасі у наших спортсменів – трохи менше місяця. За цей час потрібно провести роботу над помилками, і підтягнути форму наших атлетів на вищий рівень.

Економіко-гуманітарний факультет ЗНУ