Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершилися ремонти у 5 навчальному корпусі ЗНУ

Завершилися ремонти у 5 навчальному корпусі ЗНУ

30.08.2016 15:49 Все Головні новини Факультети Економічний Історії та міжнародних відносин Економічний факультет історичний факультет ремонти

Прискореними темпами завершуються ремонтні роботи, які розпочалися улітку на території корпусів і студмістечка ЗНУ, адже вже за два дні розпочнеться новий навчальний рік. От і приміщення 5 корпусу вже обладнані й готові зустрічати представників студентсько-викладацького колективу нашого вишу.

Значні перетворення й модернізації приміщень відбулися цього року у 5 корпусі університету. Тут були відремонтовані співробітниками рембудгрупи АГЧ ЗНУ й здані в експлуатацію аудиторії економічного та історичного факультетів – №№ 113, 115, 116 (деканат економічного факультету), 320 і 323. Окрім того, великий обсяг робіт був проведений нещодавно з реставрації та покриття лаком паркетної підлоги на 1 поверсі та у фойє 2 і 3 поверхів будівлі.
Також, не зважаючи на початок навчального процесу, ремонтні роботи триватимуть надалі у приміщеннях корпусів і на території студмістечка. Нещодавно розпочали знімати старі шпалери та готувати до капітального ремонту ще один кабінет на економічному факультеті – для викладачів кафедри фінансів і кредиту – № 117. Надалі, окрім комплексу ремонтних робіт з відновлення стін, підлоги та стелі, тут планують поклеїти нові шпалери, модернізувати систему електропроводки у приміщенні, замінити систему труб на нові пластикові, під’єднати енергозберігаючі радіатори опалення, зробити навісну стелю й встановити зручну для роботи систему освітлення. До початку ремонтних робіт ведеться підготовка і приміщення № 114, що також належить кафедрі фінансів і кредиту.
У кабінетах №№ 320 і 323, де розташовується кафедра новітньої історії України та кабінет її завідувача, у літній період відбулися капітальні перетворення, пов’язані із заміною старих віконних рам та підвіконь – на металопластикові. Окрім того, у приміщенні кафедри здійснено комплексний ремонт стін та стелі, після шпаклювання їх пофарбували. Вже встановлені меблі в обох кабінетах і приміщення готові для роботи освітян.
Викладачі, що працюють у відремонтованих кабінетах, позитивно висловлюються з приводу покращення комфорту у них. Заступник декана з виховної роботи економічного факультету Вікторія Сьомченко так коментує результати проведеної роботи з модернізації приміщень факультетів: «Звичайно, у таких кабінетах працювати набагато зручніше, адже тут протягом осінньо-зимового сезону буде тепліше, світліше, затишніше». А студент-третьокурсник Арсен Пучков не тільки задоволений зовнішнім виглядом коридорів та приміщень, а й висловлює сподівання щодо поступового технічного оснащення навчального процесу, зокрема актової зали у 5 корпусі, де відбуваються факультетські й студентські заходи.

Олена Хлистун