Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсників Економіко-правничого коледжу в ЗНУ зустріли хлібом-сіллю

Першокурсників Економіко-правничого коледжу в ЗНУ зустріли хлібом-сіллю

31.08.2016 14:34 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет Економіко-правничий коледж свято День знань

Останній день літа став особливим для першокурсників Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету. Саме сьогодні для них влаштували свято, пов’язане з початком не лише начального року, але й нового важливого етапу в їхньому житті. На урочистості, присвячені Дню знань у ЕПК ЗНУ, завітали представники ректорату вишу, керівництво та викладачі коледжу, батьки і друзі вчорашніх вступників і, звісно, самі винуватці свята.

Ведучі заходу – студентка 4 курсу ЕПК (спеціальності «Видавнича справа та редагування») Ольга Мішевська та четвертокурсник коледжу (спеціальність «Правознавство») Ігор Фісун – на початку урочистостей привітали першокурсників. «Це свято – ваш перший крок у доросле життя», – наголосили вони.
За давньою українською традицією студентів 1 курсу зустріли хлібом-сіллю: їх гостинно привітали: голова студентської ради ЕПК Дарина Куліченко та представник студактиву коледжу, член студради Костянтин Федосєєв. Від імені усіх цьогорічних першокурсників дарунок від колективу коледжу отримали Тетяна Котельнікова та Владислав Новіков, які під час вступної кампанії набрали найвищі рейтингові бали.
Почесний гість заходу – перший проректор ЗНУ, професор Олександр Бондар, вітаючи присутніх, зазначив, що День знань – то свято для всього українського народу. «Сьогодні ви долучилися до здобуття вищої освіти, обравши для цього кращий навчальний заклад. Щороку до нас приходять талановиті абітурієнти, які стають чудовими студентами, а в майбутньому – висококваліфікованими професіоналами, якими заслужено пишаються їхні родини та наставники. Ваш успіх буде забезпечений завдяки поєднанню трьох складників: вашого старання, професійної майстерності викладачів коледжу та підтримці батьків упродовж навчання», – наголосив Олександр Григорович.
До щирих слів привітання приєднався проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук. «Сьогодні, вітаючи присутніх на заході зі святом, я хочу зазначити, що щиро заздрю вам. Адже ви стали студентами кращого коледжу в Україні. Запорізький національний університет заслужено пишається своїм Економіко-правничим коледжем. Попри нелегкі для нашої країни часи, я певен, що все в нас буде добре. На нашу державу чекає світле майбутнє. І за кілька років, отримавши дипломи, ви приєднаєтесь до когорти тих, хто творитиме майбутнє країни», – зауважив він. У своєму привітальному слові директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова згадала про його історію. У 2008 році, коли коледж заснували за ініціативи адміністрації ЗНУ, до ЕПК вступили 88 студентів на 5 спеціальностей. На сьогодні тут навчається понад 900 осіб на 10 спеціальностях. За роки його існування коледж закінчили понад 1000 випускників, із яких 124 особи отримали дипломи з відзнаками. «Я звертаюся до всіх наших нових студентів, присутніх зараз на площі, – наголосила Олена Євгенівна. – Впевнена, що вже сьогодні ви знайдете однодумців серед одногрупників, дружбу з якими пронесете крізь роки, та мудрих наставників».
Окремо вона привітала всіх першокурсників із тим, що вони вступають до коледжу в рік, коли Україна відзначає знаменну дату – 25-річчя своєї незалежності. Олена Євгенівна підкреслила, що на них чекає багато цікавих наукових, освітніх і спортивних подій, присвячених розквіту України.
Крім того, під час урочистостей відзначили Почесними грамотами кращих викладачів коледжу, які минулого навчального року розробляли нові творчі навчальні програми, активно впроваджували в навчальний процес інноваційні технології, виховували переможців численних інтелектуальних і спортивних змагань. Зокрема, серед нагороджених були Галина Микитів, Наталя Труш, Ольга Кравченко, Марина Іщенко, Вікторія Шевченко та інші. Їхню натхненну працю винагородили щирими словами подяки та гучними оплесками. Крім того, Почесними грамотами відзначили кращих працівників відбіркової комісії, які гідно презентували Економіко-правничий коледж під час вступної кампанії та допомогли абітурієнтам впоратися з усіма випробуваннями.
Кураторів груп першокурсників відзначили святковими вінками, оформленими в національних кольорах. Також усі вони і представники керівництва коледжу сфотографувалися на згадку разом зі своїми вихованцями.
Неповторну атмосферу свята також створили облаштовані яскраві фотозони та артисти на ходулях, вбрані в національний українських одяг. Глядачі гучними оплесками винагородили виступ дитячо-юнацької спортивної групи під керівництвом випускника ЕПК 2013 року Ярослава Павленка. Юні спортсмени продемонстрували елементи козацької боротьби у стилі «Спас». Не менше сподобалися глядачам ліричні композиції від учениці Запорізької загальноосвітньої школи № 58 Софії Логвиненко. Виступом талановитої співачки представники школи привітали Економіко-правничий коледж, із яким підтримують давні тісні зв’язки в профорієнтаційній галузі.
Свято завершилося урочистим запуском оформленого у вигляді українського віночка грона жовтих і блакитних повітряних кульок.
Потім на студентів чекала година з кураторами, під час якої вони змогли познайомитися з одногрупниками, дізнатися про розклад занять і з’ясувати організаційні моменти навчального процесу. Для батьків першокурсників організували зустріч із директором ЕПК Оленою Грибановою, під час якої йшлося про налагодження плідної співпраці між викладацьким колективом коледжу та батьками.

Таміла Тарасенко