Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Кузнєцов Андрій Олександрович

Кузнєцов Андрій Олександрович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання Кафедра медико-біологічних основ фізичної культури та спорту

кандидат біологічних наук, доцент кафедри фізичної реабілітації

Дисципліни

• Gjytlskjr sddkl dfsdsfd
  • Dsdnjhjr dsd212 kjsjwyt
  • Cthtlf flkqt fe

Біографія

У 2002 році закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю фізична реабілітація. З 2003 року аспірант кафедри фізичної реабілітації, у листопаді 2007 року захистив дисертацію у Таврійському національному університеті ім. В.І. Вернадського.

У 2008 році присуджено науковий ступінь кандидата біологічних наук зі спеціальності 03.00.13 «Фізіологія людини і тварин», у 2010 році присвоєно вчене звання доцента кафедри фізичної реабілітації. З 2009 по 2013 роки відповідальний редактор «Вісника Запорізького національного університету» (серія: Фізичне виховання та спорт).

Наукова робота

Відзначений почесними грамотами Запорізького обласного управління з фізичного виховання та спорту, Виконавчого комітету Запорізької міської ради, Запорізької обласної ради за вагомий внесок у розвиток освіти, науки і спорту.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Кузнєцов Андрій Олександрович