Головна сторінка / Викладачі / Потапова Олена Володимирівна

Потапова Олена Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної терапії та ерготерапії

викладач

Дисципліни

• Кінезіологія
  • Види оздоровчо-рекреаційної рухової активності
  • Фітнес-технології

Біографія

У 2001 році закінчила Запорізький державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання, реабілітолога, викладача у вищих навчальних закладах.

З 2001 року почала працювати на факультеті фізичного виховання та спорту на кафедрі медико-біологічних основ фізичної культури.

У 2007 році пройшла стажування на кафедрі фізичного виховання і здоров’я з курсом спортивної медицини та ЛФК при Запорізькому державному медичному університеті.

У 2010 році вступила до аспірантури Запорізького національного університету за спеціальністю 24.00.03 «Фізична реабілітація» та працює над кандидатською дисертацією.

У 2017 році почала працювати на кафедрі фізичної реабілітації.

Пройшла міжнародні курси підвищення кваліфікації з курсу «Ерготерапія», організовані у 2018 році міжнародною федерацією ерготерапевтів  та отримала міжнародний сертифікат від WFOT.

Постійно підвищує професійну кваліфікацію та має багато сертифікатів міжнародного рівня з фізичної реабілітації, ерготерапії, фізичної терапії та кінезіології. З 2018 року плідно співпрацює з Асоціацією прикладної кінезіології України.

Має 26 річний досвід викладацької діяльності у роботі з дітьми та студентами. Неодноразово була нагороджена дипломами та грамотами обласного й національного рівня за внесок у розвиток фізичної культури та спорту України. Є майстром спорту з художньої гімнастики та очолює Запорізьку обласну федерацію з естетичної групової гімнастики, є суддею національної категорії та тренером-викладачем. Має нагороди як «Кращий тренер року», «Тренер кращої команди» чемпіонатів України тощо 2016-2019 років.

З 2018 року – член української асоціації фізичних терапевтів та українського товариства ерготерапевтів (УТЕТ).

Наукова робота

Активно займається науково-методичною роботою, має понад 50 статей у міжнародних і Українських фахових виданнях та тез в українських та міжнародних наукових збірниках конференцій. Є автором та розробником підручників та навчально-методичних рекомендацій. У межах профорієнтаційної роботи разом зі студентами кафедри здійснює підготовку та проведення оздоровчих заходів для школярів різного віку та веде активну пропаганду здорового способу життя. Здійснює керівництво студентською науковою групою: «Теоретичні та методичні аспекти корекції та відновлення здоров’я дітей та молоді засобами фізичної активності та спорту». Сферою наукових інтересів є : вплив занять фізичними вправами та стан здоров’я осіб різного вік;. Кінезіологічна діагностика та корекція.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Потапова Олена Володимирівна