Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет ЗНУ налагоджує співпрацю із вишами Польщі

Економічний факультет ЗНУ налагоджує співпрацю із вишами Польщі

16.09.2016 10:31 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет співпраця

7-10 вересня декан економічного факультету д.е.н, професор Алла Череп та д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку та оподаткування Надія Шмиголь взяли участь у міжнародній науковій конференції та пройшли стажування у Польщі.

8 вересня відбулося відкриття та пленарне засідання Міжнародної науково-практичної конференції «Gospodarka Niskoemisyjnaw RozwojuWielkopolski» в Познаньському економічному університеті. До її роботи долучилися представники Академії економічних наук України, Інституту економіки промисловості, польських, німецьких та українських вишів і підприємств. Із привітальним словом до учасників звернувся ректор університету, професор Мачей Жуковский, посол сейму Польщі Божена Камінська, президент академії економічних наук України, академік Олександр Амоша.
9 та 10 вересня відбулися виїзні засідання у м. Сувалки до Вищої державної школи. Присутні ознайомилися з інноваційними підходами та методами освітнього процесу. Декан економічного факультету д.е.н., професор Алла Череп передала щирі вітання делегатам конференції від ректора Запорізького національного університету, д.і.н., професора Миколи Фролова, розповіла про університет, його міжнародну й наукову діяльність, навчальний і виховний процес та виступила з доповіддю «Реалізація інтересів промислових підприємств України».
Також від імені ректора Запорізького національного університету, д.і.н., професора Миколи Фролова на заході було підписано договір про співпрацю між Запорізьким національним університетом і Вищою державною школою. Зі сторони Вищої державної школи договір підписала ректор Марта Вишневська. Варто відзначити, що імплементація угоди із польським вишем у м. Сувалки відкриває можливість білатеральних програм для студентів Запорізького національного університету.
Завідувач кафедри обліку та оподаткування д.е.н., професор Надія Шмиголь виступила з доповіддю «Аналіз сучасного стану розвитку машинобудівної галузі промисловості Запорізької області». Учасники конференції відвідали лабораторії та навчальні майстерні вишу, сучасний технологічний інноваційний центр «Park Naukowo-Technologicznyj». Крім того, вони були вражені системою організації інноваційного процесу в технологічному інноваційному центру «Park Naukowo-Technologicznyj».
Також особливою подією стажування стала імплементація угоди з фундацією «Інститут розвитку міжнародної співпраці», що надасть можливість подальших польсько-українських обмінів викладачами та студентами, проходження стажувань.
На думку декана економічного факультету, професора Алли Череп та завідувача кафедри обліку та оподаткування, професора Надії Шмиголь, участь у конференції такого масштабу та іноземне стажування було дуже плідним, оскільки дозволило ознайомитися із передовими інноваційними технологіями викладання в європейських ВНЗ та діяльністю технологічного інноваційного центру «Park Naukowo-Technologicznyj».

Економічний факультет