Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ пропонує квитки на театральну виставу

Профспілка ЗНУ пропонує квитки на театральну виставу

23.09.2016 10:20 Все Головні новини Первинна профспілкова організація дозвілля

Первинна профспілкова організація Запорізького національного університету піклується не лише про якісний літній відпочинок співробітників вишу, але й про їхнє культурне дозвілля.

От і зараз, усі охочі можуть звернутися до 209 аудиторії навчального корпусу № 4 та придбати за 15 гривень квитки на виставу Дніпропетровського академічного молодіжного театру «Валіза... любов... діаманти...», яка відбудеться 26 вересня о 18:00 в Запорізькій обласній філармонії ім. Глінки.
Організатори вистави запевняють, що неймовірні пригоди та ситуації, в які потраплять її головні герої, неодмінно піднімуть настрій усім глядачам. Вистава обіцяє бути видовищною та яскравою, пластичною й музичною, а також актуальною.