Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ стали призерами конкурсу «Призовник – 2016»

Студенти ЗНУ стали призерами конкурсу «Призовник – 2016»

26.09.2016 16:55 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Юридичний Відділ виховної роботи патріотичне виховання спорт

23 вересня на території військового містечка №9 військової частини А-1978 відбувся фінал обласного військово-спортивного конкурсу для працюючої та студентської молоді «Призовник-2016». Організаторами та партнерами цього заходу традиційно виступили: «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької міської ради, Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

На переконання організаторів, реалізація даного проекту дуже важлива, адже він проходить вже не перший рік (з 2002 року), і формує глибокі та тверді патріотичні переконання, національну гідність, високі моральні якості (дисциплінованість, честь, героїзм, силу, патріотизм, мужність, стійкість) на основі армійських та відновлених козацьких традицій. Учасниками конкурсу є молодь призивного віку (особи, яким виповнилось 18 років, та старші особи, які не досягли 27 років).
До цих змагань долучились і студенти ЗНУ, які ведуть здоровий спосіб життя, займаються спортом і демонструють гарні навички спортивно-військової підготовки. За словами фахівця відділу виховної роботи Вікторії Зінченко, до складу команди ЗНУ увійшли 10 студентів із факультету фізичного виховання, економічного та юридичного факультетів. Сам конкурс складався з таких етапів: конкурс строю та пісні, неповне розбирання та збирання автомату АКС-74, виконання нормативів у засобах захисту, перша медична допомога в умовах «бойових дій», змагання зі стрільби, підтягування у бронежилеті, спеціалізований крос, військово-прикладна естафета, психологічна смуга перешкод. Треба відзначити, що в цьому році кількість видів змагань було збільшено у зв’язку з необхідністю більш широкої підготовки майбутніх бійців. Так, були організовані додаткові змагання з використанням військової амуніції. Окрім основних етапів конкурсу, в фіналі учасники змагались у наданні першої допомоги в умовах бою, комплексі нормативів у бронежилеті, включаючи спеціальний крос на дистанцію один кілометр.
За результатами змагань Запорізький національний університет посів у конкурсі 4 місце. Цього разу команда була підібрана значно сильніша, ніж у минулі роки. Варто відзначити чималі спортивні досягнення наших студентів у цьогорічному конкурсі. Так, студент Артур Суюнов із факультету фізичного виховання показав найкращий результат в індивідуальному заліку у змаганні зі спеціального кросу в бронежилеті вагою 12 кг, а представник юридичного факультету Андрій Синько показав гарні навички стройового кроку та продемонстрував 2 результат по одяганню протигазу на швидкість (його час – 4,09 секунд). Наприкінці заходу переможців обласного військово-спортивного конкурсу «Призовник-2016» нагородили грамотами, кубками та медалями. Відзначимо, що команда ЗНУ (керівник Зінченко В.В.) була відзначена подякою Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради за участь і велику жагу до перемоги. Наша команда продемонструвала високі результати та один із найкращих показників у конкурсах зі спеціального кросу, підтягування у бронежитлеті, з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій та проходження військово-прикладної естафети. Деталі за покликанням: https://vk.com/club80575427

Відділ виховної роботи