Головна сторінка / Викладачі / Гончарова Валентина Георгіївна

Гончарова Валентина Георгіївна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра обліку та оподаткування

Кандидат наук з державного управління, доцент

Дисципліни

• Фінансовий облік І
  • Фінансоваий облік ІІ
  • Облік в бюджетних установах

Біографія

Працює на кафедрі "Облік та аудит" Запорізького національного університету з 1991 року,

Освіта: у 1977 році закінчила Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності ", у 1986 році закінчила Московський кооперативний інститут за спеціальністю "Викладач бухгалтерського обліку".

Кандидат наук з державного управління з 2011 року, доцент кафедри обліку і аудиту.

Наукова робота

Наукові інтереси: методологія, організація та проблеми теорії і практики бухгалтерського обліку, організація аудиторської діяльності, якість аудиторських послуг, економічна безпека сучасного бізнесу, стан та напрямки удосконалення податкової системи, шляхи підтримки малого та середнього бізнесу, кризовий менеджмент.

В.Г. Гончарова низкою наукових робіт внесла вклад у дослідження та розробку пропозицій щодо обґрунтування механізму підтримки суб’єктів малого підприємництва. Розроблені рекомендації Київській обласній державній адміністрації щодо підготовки програм стабілізації та регіонального розвитку в напрямах створення економічних стимулів та інституційного режиму.

Гончарова В.Г. проводить активну професійну та громадську діяльність, як

• член правління Запорізького територіального відділення Спілки аудиторів України;
  • член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України;
  • голова правління АТ "Аудиторська фірма "Синтез-Аудит-Фінанс", в якій створено філіал кафедри.
  • Гончарова В.Г. — сертифікований аудитор та професійний оцінювач.

Наявність кваліфікаційних сертифікатів:

• Сертифікат аудитора серії "А", виданий рішенням АПУ від 23.12.93р.
  • Свідоцтво серії "АБ", видане рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 15.03.2007 р.
  • Свідоцтво серії "А", видане рішенням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 08.07.2004 р.
  • Сертифікат ICCAA про присвоєння професійної категорії "Сертифікований бухгалтер практик САР"
  • Сертифікат Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України про присвоєння професійної категорії "Сертифікований бухгалтер практик ФПБАУ"
Інформація надана економічним факультетом

Гончарова Валентина Георгіївна