Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели квест-гру «Мандрівка до Європи»

В ЕПК провели квест-гру «Мандрівка до Європи»

29.09.2016 16:52 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж квест дозвілля

Вчора, 28 вересня, на площі біля 2 навчального корпусу ЗНУ відбулася квест-гра, в якій взяли участь студенти Економіко-правничого коледжу. Поборотися за перемогу вирішили представники 2-3 курсу, які, розділившись на чотири команди, розпочали змагання. Суть квесту полягала в необхідності набрати якомога більше балів, обійшовши 7 «станцій», де гравців перевіряли на знання англійської мовита культури європейських держав – членів Європейського союзу. Таким чином, учасники покращили свої знання з англійської мови та комунікативні навички.

Усе це стало можливим завдяки зусиллям голові циклової комісії іноземних мов Олені Заїці, викладачам Лілії Козак та Уляні Клімантовій, членам Студентської ради Економіко-правничого коледжу, які виявили бажання допомогти викладачам у проведенні цього заходу. Зокрема, голова Студради ЕПК Дарина Куліченко зазначила, що квест є найцікавішою та найпопулярнішою формою навчально-виховної роботи серед студентів, оскільки саме тут вони можуть розкрити свій потенціал.
Врешті-решт, із невеликим відривом, першість виборола команда №1 (студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота»). 2 місце посіла команда третьокурсників спеціальності «Соціальна педагогіка». 3 місце – у команда №2 (студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота»).
Колектив Економіко-правничого коледжу вітає переможців квесту та бажає їм нових здобутків і перемог!
ФОТОРЕПОРТАЖ: https://vk.com/album-3183283_237367418

Андрій Резніченко,