Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шановні освітяни! Щиросердно вітаємо Вас із Днем працівників освіти! (ВІДЕОПРИВІТАННЯ РЕКТОРА ЗНУ М.О. ФРОЛОВА)

30.09.2016 11:58 Все Головні новини

Ми вдячні Вам за Вашу самовіддану та творчу працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність, з якою Ви розвиваєте таланти студентів, допомагаєте їм знайти своє покликання, підтримуєте їх на цікавому, але нелегкому шляху до вершин професійної майстерності!

Важко переоцінити Ваш важливий внесок у розвиток України, у формування нового покоління її громадян. Завдяки Вашій щоденній невтомній праці відбувається формування студентів як високоосвічених, духовно багатих особистостей, справжніх патріотів свого краю, готових докладати чимало зусиль для зміни на краще свого життя та долі нашої країни.
Завдяки спільним зусиллям, духу академізму, щирості, взаємопідтримки та розуміння, який панує у ЗНУ, виреалізуєтевишівську спільну мету:забезпечуєте якісну освіту кожному студенту, створюєте належні умови для самореалізації особистості.
Хай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжує успіх! Хай щедрою буде до Вас доля, нехай Вас обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов!
Натхнення Вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання студентської молоді – майбутнього нашої Батьківщини. Миру та міцного здоров’я Вам на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги!