Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет святкує 25-річний ювілей!

Економічний факультет святкує 25-річний ювілей!

30.09.2016 10:55 Все Головні новини Факультети Економічний ювілей економічний факультет привітання

Сьогодні святкує свій 25-річний ювілей економічний факультет Запорізького національного університету. Щиросердно вітаємо його колектив із цієї знаменною подією. На адресу факультету надходить чимало вітань, подяк, добрих слів і побажань! Вийшла другом і ювілейна Обласна академічна газета «Запорізький університет», присвячені здобуткам і перемогам економічного факультету. Тож вітаємо, Вас, шановні колеги, із цим чудовим святом і бажаємо всього найкращого.

Привітання економічного факультету від ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова

Шановні викладачі, співробітники та студенти економічного факультету!
Від імені всього великого та дружного колективу нашого університету вітаю Вас із почесним ювілеєм: із 25-річчям із дати заснування Вашого факультету! До цієї знаменної віхи своєї історії Ви підійшли із великими здобутками та перемогами. Важко переоцінити Ваш внесок у формування новітньої економічної еліти нашої країни, забезпечення її висококваліфікованими фахівцями, на долю яких випала складна і водночас відповідальна місія: допомогти Україні подолати економічну кризу, сприяти виходу її економіки на міжнародний рівень і, в подальшому, розвитку та процвітанню нашої держави. Саме від Ваших рішучих і водночас виважених дій залежить щасливе майбутнє нашої держави.
Певен, що Ви добре розумієте всю відповідальність покладеної на Вас місії, оскільки не лише приділяєте чимало уваги формуванню студентів як високоефективних сучасних фахівців, конкурентноспроможних на ринку праці. Ви також важливого значення надаєте вихованню у студентів найкращих людських рис, допомагаєте їх зростанню як відповідальних особистостей, справжніх патріотів своєї країни.
Можна без перебільшення говорити про вагомість внеску Вашого факультету у становлення Запорізького національного університету як провідного регіонального вищого навчального закладу, який керується у своїй діяльності європейськими стандартами якості освіти. Досягнення викладачів та студентів економічного факультету у всіх галузях життєдіяльності університету переконливо свідчать, що він по праву вважається одним із кращих факультетів в нашому виші.
25 років – це вік молодості, прогресу, прагнення зростати, змінюватись і досягати все нових висот на шляху до вершин успіху. Тож, віддаючи належне значним здобуткам колективу економічного факультету, хочу наголосити: я переконаний, що не менш численні перемоги його викладачів та студентів – ще попереду.
Хай Вам щастить у Вашій щоденній наснаженій праці, а поруч завжди будуть друзі та однодумці!

З повагою ректор ЗНУ
Микола Фролов

Привітання для економічного факультету

Шановна Алло Василівно!
Колектив економічного факультету Запорізького національного університету! Колеги з факультету економіки та управління Бердянського державного педагогічного університету щиро вітають Вас із ювілейною датою – 25-річчям заснування!
Чверть сторіччя Ваш факультет здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців-економістів для нашого Запорізького краю та всієї держави. За цей час численні наукові та методичні досягнення економічного факультету Запорізького національного університету стали відомі не лише в нашому регіоні, а й далеко за його межами. Так тримати!
25 років – це вік зрілості, коли, озирнувшись на все що було зроблено, можна відчути свої сили та впевнено крокувати в майбутнє.
Творчого натхнення, наукових досягнень, гарних студентів!

З повагою
Декан ФЕУ БДПУ Д.е.н., професор А.А.Жигір.

Вельмишановна Алло Василівно!
Прийміть щирі вітання з нагоди 25-річного ювілею очолюваного Вами колективу.
Як рідна земля золотої осінньої пори щедро обдаровує нас своїми плодами, так і Ви віддаєте дорогоцінні скарби знань своїм вихованцям. Тож нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях супутниками будуть успіх та Боже благословення!
Зичимо Вам особисто та науково-педагогічному колективу економічного факультету Запорізького національного університету світлої долі, життя великого із щедрими творчими ужинками, надії і віри, натхненної праці задля майбутнього України!

Декан економічного факультету Національного університету
«Острозька академія», доктор економічних наук, професор Л. В. Козак.

Шановна Алло Василівно!
Шановний колектив економічного факультету Запорізького національного університету!

Колектив кафедри економіко-математичного моделювання ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» щиро вітає Вас із 25-річчям! Досягнення економічного факультету Запорізького національного університету широко відомі в Україні та за її межами.
Підтвердженням цього є численні наукові результати, що публікуються в провідних наукових виданнях, монографії та навчальні посібники в галузі економіки, призові місця, що виборено Вашими студентами на Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах і конкурсах наукових робіт!
Ваш факультет постійно та стрімко розвивається: відкриваються нові спеціальності, створюються умови для освітньої мобільності студентів, розширюється аспірантура та докторантура, працюють спеціалізовані вчені ради, захищаються кандидатські та докторські дисертації, зароджуються та зростають наукові школи.
Це відбувається на наших очах – вже майже 20 років ми співпрацюємо з Вами за всіма можливими напрямами наукової та освітньої діяльності.
Історія розвитку Вашого факультету співпала з історією розвитку нашої незалежної держави!
Щиро бажаємо Вам нових досягнень, здоров’я, щастя, бадьорості, Божого благословення.

З повагою
щиро Ваш Завідувач кафедри економіко-математичного моделювання ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана»,
д.е.н., професор В.В.Вітлінський.

Переглянути ювілейний випуск Обласної академічної газети «Запорізький університет» можна за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/1103_1.pdf