Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті дослідили актуальні проблеми галузі аграрних правовідносин

30.09.2016 11:56 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет круглий стіл гість

30 вересня юридичний факультет ЗНУ відвідав почесний гість університету – відомий вчений-правознавець, доктор юридичних наук, професор Володимир Курило.

Під час засідання круглого столу, присвяченого проблемам публічного адміністрування галузі аграрних правовідносин, студенти юридичного факультету змогли поспілкуватися з Володимиром Івановичем та обговорити актуальні питання реформування цієї галузі економіки. Зокрема, Володимир Курило під час свого виступу акцентував увагу присутніх на необхідності якомога швидше вдосконалити законодавство України з питань державного контролю сільськогосподарської діяльності. На його думку, той правовий та організаційний вакуум, що утворився наразі, створює серйозні проблеми у правозастосуванні та здійсненні господарської діяльності.
Під час діалогу з почесним гостем факультету студенти юридичного факультету запропонували Володимиру Курилу власні варіанти можливих шляхів озвучених професором проблем. Головним чином, пропозиції студентів стосувались оптимізації процесу судового захисту прав фізичних та юридичних осіб із органами публічної адміністрації з питань реалізації їхніх прав та інтересів у цій галузі.

Юридичний факультет