Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сьогодні відзначають Міжнародний день перекладача

Сьогодні відзначають Міжнародний день перекладача

30.09.2016 11:41 Все Головні новини Факультети Іноземної філології професійне свято перекладач ФІФ філологічний факультет

Колектив Запорізького національного університету від усього серця вітає з професійним святом – Міжнародним днем перекладача – всіх викладачів та співробітників, які обрали для себе цю чудову професію, а також тих студентів, які в майбутньому вирішили пов’язати своє життя з цією фаховою діяльністю.

В нашому університеті завжди оперативно відгукуються на запити сучасності. Тому в ЗНУ приділяють велику увагу, зокрема й підготовці висококваліфікованих фахівців за такими освітніми програмами: «Переклад (англійська мова)», «Переклад (німецька мова)», «Переклад (французька)», «Переклад (українська, російська, болгарська мови)» та «Переклад (українська, російська, польська мови)». Усі вони користуються неабиякою популярністю серед абітурієнтів, котрі прагнуть обрати професію, актуальну на вітчизняному ринку праці. Роботодавці схвально відгукуються про перекладачів-випускників факультету іноземної філології та філологічного факультету. Таких високих результатів пощастило досягти завдяки високоефективній діяльності викладачів та прагненню студентів здобути сучасні знання вищої якості, а потім використати їх для побудови вдалої кар’єри та задля розбудови нашої держави.
Переклад усної мови або письмового тексту з однієї мови на іншу – це ціле мистецтво. Від точності і смислової цілісності перекладу залежить дуже багато. Професійні перекладачі, що забезпечують взаєморозуміння між різними мовами і народами підтримують гармонію спілкування і цілісність світосприйняття нашої цивілізації. Професія перекладача заслужено цінувалася і представлялася людям важливою у всі часи. Особливої ж актуальності вона набула на сьогодні, в епоху глобалізації, коли від порозуміння між людьми і народами залежить майбутнє людства.
Тож у цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх перекладачів ЗНУ і бажаємо їм здоров’я, добрих професійних навичок, сил та енергії для професійного зростання та реалізації всіх планів і задумів!

Колектив Запорізького національного університету