Головна сторінка / Викладачі / Короленко Каріна Володимирівна

Короленко Каріна Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної культури і спорту

Кандидат педагогічних наук, доцент

Дисципліни

• Гімнастика з методиками викладання
  • Оздоровча гімнастика
  • СПВ «Аеробіка»

Біографія

Народилась 27 лютого 1985 року у м. Запоріжжя. Має вищу освіту. Закінчила у 2007 році Державний вищий навчальний заклад “Запорізький національний університет” Міністерства освіти і науки України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Олімпійський та професійний спорт” та здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання та спорту, тренера з аеробіки, керівника установи фізкультурно-оздоровчого напряму. Диплом магістра з відзнакою. У 2011 році закінчила очну аспірантуру Запорізького національного університету зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти та у 2012 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. З 2007 року по 2014 рік викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Запорізького національного університету, з 2016 року займає посаду доцента кафедри фізичної культури і спорту.

Google scholar

Має 25 публікацій, у тому числі свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір. Тема кандидатської дисертації «Формування професійної компетентності майбутніх організаторів спортивно-масової та туристської роботи». Підвищувала кваліфікацію в Інституті управління та права Запорізького національного технічного університету.
Інформація надана факультетом фізичного виховання

Короленко Каріна Володимирівна