Головна сторінка / Викладачі / Петров Василь Олексійович

Петров Василь Олексійович

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної культури і спорту

Старший викладач кафедри фізичної культури і спорту. Заслужений тренер України з гандболу

Дисципліни

• Спортивні ігри з методиками викладання
  • Професійна майстерність тренера
  • Теорія і методика суддівства з обраного виду спорту

Народився 18.03.1960 року у м. Гуляйполі Запорізької області.

У 1977 році закінчив Запорізький державний педагогічний інститут. Працював старшим викладачем кафедри фізичного виховання Запорізького машинобудівного інституту, з 1989 року старший тренер СДЮШОР №3 з гандболу.

У 1989 році призначений головним тренером гандбольної команди «Мотор-2», та тренером молодіжної збірної України.

У 1998 році призначений головним тренером команди майстрів з гандболу з якою чотири рази вигравав Чемпіонат України та Кубок володарів кубків Європейських країн (2001р.).

Заслужений тренер України.

З 2002 року по теперішній час старший викладач кафедри фізичної культури і спорту

Google scholar

Має 24 публікації.