Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр культури готує для ЗНУ яскраві осінні заходи

Центр культури готує для ЗНУ яскраві осінні заходи

06.10.2016 09:07 Все Головні новини центр культури КВК першокурсники

Першим проектом осені має стати проведення Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ. До речі, фестиваль КВК цього року розпочне свій ювілейний сезон 26 жовтня, в середу, о 18.13 на головній сцені ЗНУ (нав. корпус №2). А ось день народження КВК й осінній КіВіК чекатиме на шанувальників жанру 8 листопада, у вівторок, о 18.13 також на головній сцені ЗНУ. За словами директора Центру культури Юлії Янько, додаткову інформацію також можна знайти в редактора Ліги бронювання квитків за тел. (095)32-29-757 або (097)81-62-383.

Ще одним провідним проектом вишу має стати шоу «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс!» Конкурсні дні зберуть на сцені найталановитіших першокурсників вишу впродовж 1-4 листопада о 16.00 на головній сцені вишу. Першого листопада (вівторок) виступатимуть представники історичного факультету, соціальної педагогіки та психології й математичного; 2 листопада (середа) – фізичного виховання, менеджменту, а також фізичний і юридичний факультети; 3 листопада (четвер) – Економіко-правничий коледж, біологічний факультет та іноземної філології, а 4 листопада (п'ятниця) – філологічний, журналістики, економічний і соціології та управління.
Гала концерт та церемонія нагородження номінантів та переможців конкурсу відбудеться 17 листопада о 17.00.