Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Голець Валентина Олександрівна

Голець Валентина Олександрівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра медико-біологічних основ фізичної культури та спорту

Кандидат біологічних наук, доцент

Дисципліни

  • Анатомія людини
  • Нормальна анатомія людини
  • Функціональна анатомія людини
  • Нормальна і патологічна фізіологія людини
  • Вікова анатомія і фізіологія людини
  • Основи медичних знань
  • Фізіологія рухової активності з основами біохімії

Біографія

В 1986 р. закінчила Запорізький медичний інститут за спеціальністю «фармація», кваліфікація «провізор». З 1989р. по 2001р. працювала в Запорізькому державному медичному університеті на посадах асистента кафедр фармакогнозії і фармакології. В 1994р. захистила кандидатську дисертацію в Інституті фармакології та токсикології АМН України і отримала Диплом кандидата біологічних наук. В 2006 р. закінчила з відзнакою Гуманітарний університет «Запорізький інститут державного та муніципального управління», за спеціальністю «Фізичне виховання», кваліфікація - магістр фізичного виховання, викладач вищих навчальних закладів. З 2001р. доцент кафедри МБОФКтаС. З 2015 по 2016 рік виконувала обов’язки завідувача кафедри. Нагороджена грамотами Запорізької міської та обласної ради за плідну науково-педагогічну діяльність.

Наукова робота

Досліджує аспекти біохімічного контролю для оптимізації тренувального процесу, особливості застосування недопінгових засобів метаболічної корекції з метою підвищення фізичної працездатності і процесів відновлення в олімпійському та професійному спорті, вплив засобів фізичної реабілітації на процеси відновлення хворих з різними нозологіями. Має понад 50 наукових праць. Є автором 8 навчально-методичних посібників, 2 практикумів, 2 методичних рекомендацій. Розробила 15 навчально-методичних комплексів дисциплін.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Голець Валентина Олександрівна