Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Дорошенко Вероніка Вадимівна

Дорошенко Вероніка Вадимівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра медико-біологічних основ фізичної культури та спорту

Доцент, кандидат наук з фізичного виховання та спорту

Дисципліни

• Гігієна
  • Гігієна фізвиховання та спорту
  • Гігієна і санітарія у галузі
  • Профілактика спортивного травматизму
  • Фізіологія спорту

Біографія

У 2000 році з відзнакою закінчила факультет фізичного виховання Запорізького національного університету за спеціальністю «фізичне виховання». З 2004 року - викладач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та спорту. З 2013 року працює на посаді доцента кафедри МБОФКС.

Наукова робота

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій раді Львівського державного університету фізичної культури за спеціальністю «фізична реабілітація».

У 2014 році отримала вчене звання доцента кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання та спорту.

Автор більш ніж 50 публікацій, з яких 15 навчальних та навчально-методичних посібників, співавтор патенту на винахід. Керує науково-дослідною роботою студентів. Опубліковано 5 статтей у фахових виданнях у співавторстві зі студентам, а також підготовлено більше 10 студентів до участі у наукових конференціях.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Дорошенко Вероніка Вадимівна