Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо аспірантку Анастасію Битко з призначенням стипендії імені М.С. Грушевського

26.10.2016 13:58 Все Головні новини Відділ аспірантури і докторантури перемога стипендія

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1235 від 12.10.2016 р. аспірантці другого року навчання кафедри соціології Запорізького національного університету (спеціальність 22.00.04 – спеціальні та галузеві соціології) Анастасії Сергіївні Битко призначено академічну стипендію імені М.С. Грушевського на 2016/2017 навчальний рік.

Представниця нашого вишу стала однією з одинадцяти аспірантів, відзначених на високому державному рівні.
Колектив Запорізького національного університету вітає Анастасію Сергіївну та бажає нових професійних успіхів!

Відділ аспірантури і докторантури