Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ практикують нові форми навчання

На юридичному факультеті ЗНУ практикують нові форми навчання

28.10.2016 15:30 Все Факультети Юридичний Юрфак співпраця з науковцями

26 жовтня на юридичному факультеті ЗНУ відбулась зустріч студентів з відомими вітчизняними вченими-юристами - доктором юридичних наук, старшим науковим співробітником Національної академії правових наук України Євгеном Гетьманом та кандидатом юридичних наук, доцентом Львівського національного університету ім. І.Франка Андрієм Школиком.

Упродовж всього дня студенти працювали з науковцями у форматі «відкритої книги». Такий формат було обрано не випадково, оскільки детальне спілкування міні-груп студентів (по 5-6 осіб у кожній) з авторами навчальних посібників і монографій дозволяє істотно розширити обсяг знань, отримати чимало корисної додаткової інформації, набути різноманітних методів роботи з науковими джерелами, формулюванні проблемного питання та аргументації варіанту його вирішення. Відзначимо, що ці посібники активно використовуються у навчальному процесі, а положення монографій слугують базою для підготовки курсових та дипломних робіт.
Нагадаємо, що вже протягом тривалого часу у навчальний процес на юридичному факультеті ЗНУ активно впроваджуються нові форми засвоєння матеріалу, набуття практичних компетентностей, які дозволяють майбутнім юристам без зайвих проблем опанувати великі обсяги навчальної фахової інформації, підвищити рівень своїх інтелектуальних здібностей, опрацьовувати нормативний матеріал, узагальнювати практику правозастосування, адаптуватися до професійного середовища.
На факультеті створюються можливості для безпосереднього спілкування майбутніх правників з юристами-практиками, відомими вченими-юристами, а також безпосереднього отримання корисних фахових порад, формування надійного фундаменту для розвитку майбутньої професійної кар’єри. І в поточному навчальному році одним із пріоритетних напрямків у навчальному процесі на факультеті визначене живе спілкування студентів з успішними юристами. Так, зустріч з науковцями Євгеном Гетьманом та Андрієм Школиком, з акцентом на аналіз того чи іншого джерела, дала змогу студентам-правникам не тільки безпосередньо поспілкуватись з авторами навчальних посібників та монографій, а також порівняти положення останніх з іншими джерелами, що використовуються у навчальному процесі, ознайомитися із сучасними тенденціями підготовки навчальної правової літератури, а також отримати у подарунок корисні комплекти новітніх навчальних та наукових видань.

Юридичний факультет