Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології відкрили аудиторію на честь його першого декана Василя Сокирка

31.10.2016 13:56 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології ювілей відкриття аудиторії

Двадцять восьмого жовтня в ЗНУ в рамках святкування 50-річчя зо дня заснування факультету іноземної філології відбулося відкриття аудиторії імені його першого декана, добре знаного та глибоко шанованого багатьма поколіннями студентів наставника й педагога, Василя Сокирка. У заході брали участь колеги та учні Василя Сергійовича, випускники факультету різних років, його рідні та журналісти місцевих ЗМІ.

Під час урочистого відкриття меморіальної аудиторії декан ФІФ, доцент Галина Морошкіна наголосила, що важко переоцінити значення невтомної діяльності першого декана факультету для його становлення і процвітання. Право урочисто перерізати стрічку на вході до приміщення надали колишньому декану факультету, завідувачу кафедри викладання другої іноземної мови, доценту Катерині Ружин.
Крім того, у самій аудиторії урочисто презентували присутнім портрет Василя Сокирка. Під час заходу пролунали віршовані привітання колишнього декана ФІФ, завідувача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови, професора Юрія Зацного та представника кафедри німецької філології Олександра Романенка, які зачитав завідувач кафедри Сергій Вапіров. Крім того, своїми спогадами про вимогливого, але турботливого керівника, доброзичливого колегу, мудрого викладача поділилися представники факультету Семен Литвак, Алла Мамедова та гість свята, викладач факультету журналістики Юрій Ботнер. Доцент Катерина Ружин продемонструвала збірку праць викладачів ФІФ, до якої увійшло близько 80 статей, присвячених сучасним технологіям та методикам викладання іноземних мов. Науковці приурочили її вихід до півстолітнього ювілею факультету, а також присвятили свою працю пам’яті Василя Сокирка.
Присутні на заході родичі Василя Сергійовича – його онук Олексій та правнук Сергійко – були розчулені такою увагою колективу ЗНУ до збереження пам’яті про засновника факультету іноземної філології. Вони подякували присутнім та запевнили, що обов’язково ще не раз завітають на факультет, зокрема до цієї аудиторії.

Таміла Тарасенко