Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології продовжує свої зустрічі дитячо-сімейний кіноклуб «Райдуга»

31.10.2016 14:06 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кіноклуб

Вже стало доброю традицією приймати у гостинних стінах восьмого корпусу Запорізького національного університету всіх бажаючих подивитися гарний фільм та взяти участь у його обговоренні. 29 жовтня за організації громадського діяча Наталії Пічкур та викладачів кафедри соціальної педагогіки доцента Юліани Мацкевіч, завідувача лабораторією соціальної педагогіки та психології Наталії Мамай, заступника декана з профорієнтації Олени Лещенко пройшла зустріч участників кіноклубу «Райдуга». Цього разу окрім студентів-соціальних педагогів 1-3 курсів, школярів та їхніх батьків, людей похилого віку, на захід завітали й учні 10-А та 10-В класів Запорізької гімназії № 107 на чолі із класним керівником.

Учасникам кіноклубу до перегляду було запропоновано норвезький художній фільм під назвою «Вижити в Арктиці». За сюжетом фільму троє дітей (13 років, 7 та 8 років) опинилися у льодах суворої Арктики неподалік від Шпіцбергена. Їм потрібно було боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів і шукати їжу. Можна сказати, що це є сучасною історією про Робінзонів посеред величної і морозно небезпечної природи.
Активну участь в обговоренні фільму прийняли старшокласники. Вони проявили неабияку обізнаність у багатьох питаннях, що поставали у ході перегляду фільму. Питання, які викликали дискусію, торкалися психолого-педагогічних проблем. Цей фільм дозволив учасникам замислитись про те, як важлива злагодженість, підтримка у сімейному оточенні, що необхідно робити для того, щоб зберегти теплі стосунки між родичами та що потрібно, щоб вижити в екстремальних умовах.
Такий захід дозволив об’єднати студентів та старшокласників для занурення останніх у студентське середовище нашого факультету та університету та отримати можливість комфортного емоційного спілкування одне з одним. Як зазначили старшокласники: "Саме у такі години, відчуваєш духовне зближення з різним людьми, відчуваєш себе справжньою людиною". Всі учасники кіноклубу залишилися задоволеними від зустрічі і очікують на продовження цієї гарної традиції.

Факультет соціальної педагогіки та психології