Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління допомагає майбутнім абітурієнтам обирати свій професійний шлях

31.10.2016 15:16 Все Головні новини Факультети Соціології та управління фсу

21 жовтня продовжила свою діяльність «Соціологічна майстерня» на тему «Візуальна соціологія». Запрошені учні старших класів за участі студентів та викладачів факультету робили соціологічний аналіз фото, на яких були зображені локації активного способу життя в м. Запоріжжя. Учасники підтвердили, що актуальною проблемою залишається технологія впровадження практик здорового способу життя в місті. Заплановано продовжити роботу з розробки рекомендацій для місцевих органів влади щодо розвитку простору активного відпочинку в Запоріжжі.

Наступним заходом щодо актуалізації у молоді Запорізької області професійних орієнтацій була поїздка 22 жовтня викладачів факультету соціології та управління у м. Василівка, де на базі гімназії «Сузір'я» відбулась зустріч зі старшокласниками міста. Заступник декана ФСУ з навчальної роботи Тетяна Бірюкова провела експрес – тренінг щодо визначення дітьми свого професійного майбутнього. Про компетентності, які формуються у випускників ФСУ, розповів заступник декана ФСУ з профорієнтаційної діяльності Олег Бондаренко.
Цікавою відбулась зустріч керівництва факультету з майбутніми абітурієнтами в рамках Дня відкритих дверей ЗНУ 23 жовтня. Декан факультету Максим Лепський, завідувачі кафедр: соціології ( Володимир Скворець), політології ( Євген Цокур ), соціальної філософії та управління ( Тарас Бутченко ), представники деканату ( Тетяна Бірюкова, Геннадій Корнієнко, Олег Бондаренко) з учнями та їх батьками визначали напрям їх майбутньої професійної діяльності та компетентній, які формує ФСУ.
Активну участь у форумі учнівських лідерів м. Запоріжжя 25 жовтня здійснив факультет соціології та управління за участі викладачів Тетяни Бірюкової, Анни Бойко, Геннадія Корнієнка, Олега Бондаренка) та студентів (Бойко Е., Кирієнко А., Ковтун К., Аранжи А., Недавня Н.), які провели тренінги з учнівською молоддю. Факультет соціології та управління запропонував учням шкіл відкритий доступ до лекцій та семінарів, які проводять викладачі факультету.

Факультет соціології та управління