Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час Дня народження КВК найвеселішими та найкмітливішими стали студенти математичного факультету

09.11.2016 13:35 Все Головні новини Центр культури свято Відкрита Ліга КВК на Кубок ректора

Восьмого листопада в Запорізькому національному університеті відсвяткували початок ювілейного, 55 сезону, гри Клубу веселих і кмітливих. Під час Дня народження КВК, організованого Центром культури ЗНУ, на сцену вийшли вісім команд університету: «Не по теме» (факультет журналістики), «Светофор» (факультет соціології та управління), «Come back» (юридичний факультет), «Нет парня» (Економіко-правничий коледж), «Северный единорог» (філологічний факультет), «Тиристорный светодиод» (фізичний факультет), збірна математичного факультету та збірна економічного факультету. За умовами конкурсу, професійне журі мало обрали серед них двох переможців, які б вийшли до ¼ гри Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора.

На початку заходу незмінний ведучий змагань КВК у виші Олексій Савицький нагад присутнім, що ЗНУ – це єдине місце в Запорізькому регіоні, де святкують цю важливу для всіх прихильників гри дату. Також він нагадав, що справжнє свято не можливе без сюрпризів. Так, творчий вечір розпочався позаконкурсним виступом команди «Каліфорнія» – переможниці минулорічного сезону.
Яскраві гумористичні мініатюри та запальні жарти всіх команд високо оцінили як глядачі, так і члени професійного журі у складі проректора Класичного приватного університету, учасника Вищої ліги КВК та автора команди КВК «Харьковские менты» Дмитра Єрмоленка (голова журі), а також – авторів, учасників відомих запорізьких команд КВК, переможців різнорівневих престижних змагань Микити Налівкіна, Гліба Марченка, Дмитра Муринюка й Ольги Нестеренко та директора компанії «Іван-таксі» Івана Шмиглі.
На честь дня народження Клубу веселих і кмітливих на учасників гри та глядачів – студентів різних факультетів вишу, які палко підтримували виступ своїх КВН-щиків, – чекав ще один приємний сюрприз. Рішенням журі до ¼ гри Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ пройшло відразу три команди: «Тиристорный светодиод» (фізичний факультет), «Come back» (юридичний факультет) та збірна математичного факультету. Крім того, збірна математичного факультету стала володарем вищої нагороди цієї гри – осіннього кубка «КіВіН».
Також члени журі відзначили високий рівень майстерності учасників усіх команд, подякували їм за натхненну гру та нагородили всіх Почесними грамотами за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова.

Таміла Тарасенко