Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Курси Центру інтенсивного вивчення іноземних мов популярні серед мешканців Запоріжжя

10.11.2016 15:46 Все Головні новини Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Концепція вивчення іноземних мов навчання

Серед освітніх послуг, які надає Запорізький національний університет, великою популярністю не лише серед його викладачів і студентів, але й серед інших мешканців м. Запоріжжя користуються мовні курси Центру інтенсивного вивчення іноземних мов. У цьому навчальному році можливістю вивчити нову мову, підвищити свій рівень мовної компетентності чи підготуватися до складання екзамену на отримання міжнародного сертифікату, що засвідчує рівень володіння іноземною мовою, скористалося більше 310 осіб.

За словами в.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвари Петросової, найбільшою слухачів записалося на курси англійської та німецької мов. Також зацікавлення в мешканців Запоріжжя викликає можливість вивчати польську та іспанську.
До речі, на базі ЗНУ продовжує свою успішну діяльність Україно-швейцарський центр «Англійська для малюків». Цього року 20 дошкільнят відвідуватимуть чотири мовні групи: дві – для початківців і дві – для тих, хто вже вивчав англійську минулого року.
Крім того, співробітники Центру інтенсивного вивчення іноземних мов організували п’ять груп для 53 викладачів ЗНУ, які за власний кошт вирішили продовжити вдосконалювати знання англійської мови після відвідування минулого року безкоштовних мовних курсів. Для них створили три групи, слухачі яких володіють мовою на рівні В1, одну для тих, хто знає англійську на рівні В2, та ще одну для тих, хто знає іноземну мову на проміжному рівні. До того ж, на виконання Концепції вивчення іноземних мов, ініційованої ректором ЗНУ Миколою Фроловим, цього навчального року вже набрали 4 групи безкоштовного вивчення іноземної мови для викладачів і співробітників вишу: дві групи англійської (для рівнів А1 й А2), одну – німецької, для продовження навчання, та ще одна – французької для початківців. Учасники цих груп сприймають можливість вивчати іноземні мови, як змогу підвищити свою компетентність і, в майбутньому, долучитися до участі в закордонних академічних стажуваннях чи в міжнародних ґрантових програмах.

Таміла Тарасенко